21°C rozproszone chmury

Szeptucha z Orli- czy warto jechac

Dodano: 2015-05-16 12:29:54
Tagi: Orla
Gminy: Orla

Czy ktoś z was jeździ do \babki\ z Orli? Podobno powiedziała że jej dar jest od Boga ale
ciężko mi w to uwierzyć... Ktoś ostatnio był? I czy dalej przyjmuje ludzi.
odpowiedz cytuj
Big Lebowski dodano: 2015-05-16 14:30:05
No jasne, codziennie. Pewnie jeszcze dzieci tam chcesz zawieść! Zamiast pod profesjonalną
opiekę je oddać szpitalowi to lepiej je wywieźć nie wiadomo do kogo i niech bozia leczy.
Ale z ciebie ciemnota.
odpowiedz cytuj
człowiek dodano: 2015-05-19 14:47:53
Raczej ten dar od Boga nie jest. Takie zalecenia jak np zjedzenie suchej bułki na progu albo na skrzyzowaniu to czyste starosłowiańskie zabobony
odpowiedz cytuj
Paulina1982 dodano: 2015-06-16 17:33:53
Witam bardzo serdecznie. Przeglądam różne fora internetowe na te tematy i zauważyłam że głosy sceptyków przeważają głosy osób wierzących. Jestem bardzo ciekawa ilu z krytykujących tak naprawdę było u tych kobiet? Mój syn się jąkał i moja babka poleciła mi żebym go zabrała do \\babki z Orli\". Po wizycie w przeciągu kilku tygodni przestał! Jestem ciekawa jak szanowni sceptycy wytłumaczą mi teraz że leczenie herbatnikiem, bo tak się prześmiewczo o tym mówi, nie pomaga. Jeżeli ktoś nie odnajduje nadziei w lekarzach niech śmiało zgłasza się do tzw. \"szeptuch\\!Podkreślam również że mój głos nie jest wyjątkiem. Wiele osób tam jeździ bądź za młodu jeździło i wiedzą że są sprawy których nie da się wyjaśnić. 
odpowiedz cytuj
Jagna dodano: 2016-11-29 22:31:27
Może to być dar, jednak warto wiedzieć że samodzielnie też możemy wiele rzeczy odczarować. Robi się to w różny sposób. Warto spróbować, bo takie rozwiązania także działają.
odpowiedz cytuj
Joanna Foryszewska dodano: 2016-12-21 13:43:07
Witam wszystkich serdecznie, bardzo proszę o informację czy Szeptucha p. Wala z Orlej jeszcze przyjmuje. Kiedyś bardzo pomogła mojej mamie i mnie. Teraz pomocy potrzebuje moja bliska koleżanka.

odpowiedz cytuj
Jagna dodano: 2017-01-02 12:12:32
Z ostatniej chwili - sprawdziłam to: zdejmowanie klątw
- bardzo dużo się zmieniło u mnie i syna. Więc to nie wszystko bujdy.
odpowiedz cytuj
Jagna dodano: 2017-01-02 12:14:23
nie wiem czy podałam dobry odnośnik
\nhttp://scalenieduszy.pl/zdejmowanie-klatw/
odpowiedz cytuj

1 ... 1