:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Христос Воскреc - Chrystus Zmartwychwstał, zaprawdę zmartwychwstał!

Religia , Христос Воскреc Chrystus Zmartwychwstał zaprawdę zmartwychwstał! - zdjęcie, fotografia

Święto Zmartwychwstania Pańskiego to najradośniejszy czas w życiu chrześcijan. W tym roku wierni kościoła prawosławnego, zgodnie z kalendarzem gregoriańskim, obchodzą ten znamienity okres tydzień po wyznawcach kościoła katolickiego. Wielkanoc jest czasem radości z triumfu życia nad śmiercią, poprzedzonym 40-dniowym Wielkim Postem.

W związku z tym, redakcja portalu iBielsk.pl składa prawosławnym czytelnikom najserdeczniejsze życzenia. Niech Święta Wielkiej Nocy będą okresem radości, wytchnienia, rodzinnych spotkań przy suto zastawionym stole, a przede wszystkim aktem duchowej uczty i pogłębionej refleksji. Życzymy, by Zmartwychwstały Chrystus nasycił Państwa domy swą nieograniczoną miłością i szczęściem płynącym z Jego triumfu. Wyrażamy nadzieję, że wraz z celebracją Wielkanocy napełnią się państwo pozytywną energią i optymizmem.

Христос Воскреc - Chrystus Zmartwychwstał, zaprawdę zmartwychwstał! komentarze opinie

  • Jehowy - niezalogowany 2018-04-08 13:22:49

    A to nie było już tydzień temu świąt Wielkanocnych? W tym Bielsku to tylko cały czas by świętowali,codziennie jakieś święto.

  • gość 2018-04-08 22:02:00

    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT DLA BRACI W WIERZE

Dodajesz jako: Zaloguj się

Religia , Bielsk Podlaski - więcej informacji