:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Prohibicja w Bielsku Podlaskim - od 1 września alkohol dostępny tylko w wyznaczonych godzinach

Polityka, Prohibicja Bielsku Podlaskim września alkohol dostępny tylko wyznaczonych godzinach - zdjęcie, fotografia

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Bielsk Podlaski z 26 czerwca 2018 roku od 1 września sprzedaż alkoholu, została ograniczona konkretnymi godzinami.

Nowe przepisy umożliwiają samorządowi lokalnemu wyznaczania godzin sprzedaży alkoholu przeznaczonego do wypicia poza miejscem sprzedaży. Chodzi tu przede wszystkim o sklepy całodobowe oraz stacje benzynowe.

Rada Miasta Bielsk Podlaski podjęła również taką uchwałę, w myśl której, ograniczono sprzedaż alkoholu. Pomiędzy godzinami 23.00 a 6.00 na terenie naszego miasta jego sprzedaż jest od pierwszego września zakazana.  

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy popieracie zakaz sprzedaży alkoholu w tych godzinach?

Prohibicja w Bielsku Podlaskim - od 1 września alkohol dostępny tylko w wyznaczonych godzinach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-05 21:37:57

    Ciekawe kto głosował za zakazem. Teraz pieniądze zamiast do bielska będą szły do gminy bo chyba najbliżej to będzie do haciek

  • Gość - niezalogowany 2018-09-05 21:44:10

    Osobiście zakaz tak samo mi się podoba, jak impreza na zakończenie lata.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-05 21:48:25

    Brawo brawo. Jestem ciekaw kto to wymyślił. A menele w parku i tak będą siedzieć i pić dykte. Niech za to się wezmą. Niedługo wszystko zostanie zakazane w tym naszym "wspaniałym" mieście.

  • gość 2018-09-05 21:52:10

    Jak to kto to wymyślił obecna koalicja czyli KOALICJA BIELSKA I NASZE PODLASIE, już ja im podziękuję przy wyborach

  • gość 2018-09-05 22:00:29

    to jest kuriozum, przecież przykład USA pokazuje jak się kończy każde ograniczenie sprzedaży alkoholu, już niedługo kilka met w bielsku powstanie, tak jak teraz są z ruskimi papierosami będą z piwem i wódką

  • gość 2018-09-05 22:14:47

    To teraz powstanie imperium MOYA HAĆKI! Jak ja zazdroszczę temu właścicielowi

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 05:42:04

    Co komu przeszkadza czy ja piję po 23 czy nie!!! Mieszkańcy zróbmy cos przy wyborach, bo jeszcze troche to będziemy mieszkać w ukraińskim mieście, żyć jak moherowe berety i imprezować jak emeryci. Miasto od ostatnich rządów jest szare, brudne i ponure-tak jak jego gospodarz!!! Przestancie ograniczać prawo i zróćcie nam wolność wyboru co do kupna napoi %%%.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 06:29:07

    No i co im to przeszkadza? Niech się za ważniejsze rzeczy wezmą! Moja sprawa czy pije czy nie. czas "wielkiego brata" sie zaczyna.

  • gość 2018-09-06 10:32:39

    Miasto dla Emerytów to najlepsze podsumowanie tego wszystkiego, wystarczy popatrzeć na imprezy miejskie. Wszystko zrobione dla najstarszych mieszkańców, o młodych nikt nie pamięta

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 10:37:21

    A stacje paliw też mają zakaz sprzedaży?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 11:03:57

    A jak to się ma co do lokali gastronomicznych, restauracji?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 12:03:01

    Bardzo dobrze ,trzeba ludzi wstrzymywać od pjaństwa ,powinni zakazać od 21do 18.Ktoś wspomniał że to miasto dla emerytów .a co ma być dla pijaków?I tak gdzie okiem sięgnąć to chodzą pijani .Ludzi powinno się oduczać chlania ani ropajać ,komu to potrzebne jaka matka ,żona,dzieci chcą pijaka.Pięcet plus mniej przepiją ,

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 13:05:50

    Osobiście popieram zakaz, a jeśli ktoś chce się napić to są knajpki w których alkohol można spożywać a nie jak do tej pory młodzież bawiła się na stacjach benzynowych i pod nocnym. Chcesz wypić idź do knajpy napij się i do domu. Może to nauczy naszą młodzież kultury.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 13:23:46

    To zapawa pod dyktaturę. Dzisiaj alkohol a jutro przegłosują z kim i gdzie możemy się spotykać. Nie każdy chce iść do knajpy by słuchać głośnej muzyki. O swobodnej rozmowie nie wspominając. A to czy i gdzie chcę się napić jest moją sprawą a nie radnych. Podziekujemy Radnym Koalicji podczas wyborów.

  • Gość seba - niezalogowany 2018-09-06 13:55:52

    Dla mnie to bardzo dobry pomysł każda próba ograniczenia alkoholu jest moim osobistym zdaniem godna pochwały trochę się ałtor tekstu zapendził bo prochibicja to chyba całkowity zakaz sprzedaży alkoholu. Jestem jeszcze za oddzielnymi sklepami które tylko sprzedają alkochol l. A sklepy spożywcze powinny być wolne od alkoholu całkowicie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 15:26:53

    I dobrze z tym alkoholem. Mieszkam w pobliżu całodobowego, mniej hałaśliwego menelstwa będzie się kręcić.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 17:35:08

    Jeżdżę do pracy na 5:45 i chciałbym po drodze jakąś flaszkę czy choćby piwko kupić, co by na przerwie było co machać. A teraz to jak? Przez Hacki mam jeździć? A jak na kacu się trafi, to co? Pojadę przez Hacki i jeszcze policja złapie i jak mam się wtedy tłumaczyć. Że sklep w Bielsku był zamknięty. Na marginesie, przejść przez te wszystkie obrazki przed dodaniem komentarza to jakaś masakra. Po kilku głębszych nie ma szans.

  • gość 2018-09-06 18:10:23

    haha dobre trole z tą flaszką do pracy i całkowitym zakazem naprawdę usiałam się

  • gość 2018-09-06 19:44:56

    Krzysztof moim zdaniem kto chce się napić to wypije czy zakaz będzie czy nie tak było i tak będzie A tak prawdę mówiąc w Tym belsku i tak nic nie ma i alkoholu też może nie być nic straconego

  • Gość - niezalogowany 2018-09-06 19:56:41

    Ruskie zawsze duzo chlały to im ograniczono haha

  • gość 2018-09-07 07:45:54

    Mieszkam przy Mickiewicza 52a, to co się działo prawie każdej nocy pod sklepem społem to sodoma i gomora, spać nie można, strach czy nie wybiją okna. Bardzo dobrze, że jest ograniczenie - jak chcesz kupić alkohol to kupuj wcześniej, bo po 23.00 to przychodzą tylko podpici i pijani, a takim chyba NIE WOLNO sprzedawać alkoholu.

  • gość 2018-09-08 20:22:15

    A co za problem ..bierę 4 flasze i do 6tej styknie.

  • gość 2018-09-09 17:21:01

    Tyle lat nic się nie robiło, to teraz nadrabiają wprowadzając absurdalne uchwały, czas zmienić tą nieudolną władzę naszego miasta. Za to tworzenie ciepłych posadek wychodzi im rewelacyjnie, dyrektor pływalni, BDK Wawulski i Salnikow specjaliści od nic nie robienia, a o ilu nie wiemy ?! ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-09 22:22:11

    To nasz Polski rząd wprowadził taką ustawę , nie Burmistrz nie Radny . PiS , oni siedzą i się nudzą . Niedługo , wogole sklepy będą otwarte tylko 2 dni w tygodniu . Ale z tym alkoholem to mądre , bo kto normalny siedzi od 23 do rana i chleje. Rozumiem impreza , ale to wiadomo ile się potrzebuje . A nie napierdolic się w sztynks i nie móc wstac. A ilu już takich było co Od 5 rano od zgona do zgona piło i już 2 metry Pod ziemią leżą . Przemyślcie to rozsądnie Ludzie!!!

  • gość 2018-09-10 13:44:31

    Wszyscy płaczą, bo jakiś tam zakaz. Bielsk już o 21 śpi, taka prawda. Kto chce, kupi sobie wcześniej i wszystko. Nikt natomiast nie pomyślał o rodzinach alkoholików, które może choć trochę odetchną. Ciekawe, który z tych co tam stęka w komentarzach, kiedykolwiek zainteresował się dzieciakami sąsiada, który chla na umór i robi im piekło w domu.

  • gość 2018-09-10 23:25:36

    zlikwidować niewygodnych.a rada będzie wszechwładna

  • gość 2018-09-10 23:31:27

    wybieram przedstawicieli i co 4 demokracje są nowe zakazy.

  • gość 2018-09-10 23:38:05

    radni sąprzedstawicielami a rządzą.to jest demokracja?

  • gość 2018-09-10 23:44:39

    radny służy mieszkańcom

  • gość 2018-09-10 23:48:41

    algorytm mnie peszy,moze powiem coś nie tak.jestem robotem i się buntuję

  • gość 2018-09-11 05:24:06

    Życzę powodzenia tym którzy zakazem chcą walczyć z alkoholizmem „sąsiada”. Dawno tak się nie uśmiałem.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 21:50:33

    A może ktoś pomieszka przy sklepie nocnym to zmieni zdanie, gorzałę można kupić w dzień i się nachlać do oporu.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 21:51:06

    A może ktoś pomieszka przy sklepie nocnym to zmieni zdanie, gorzałę można kupić w dzień i się nachlać do oporu.

  • gość 2018-09-12 14:25:24

    Najśmieszniejsze jest to, że już ludzie mieszają PiS do tego, ludzie zastanówcie się! Borowski i rada miasta to KOALICJA BIELSKA I NASZE PODLASIE to oni zdecydowali o tym zakazie nie żaden PiS.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 10:52:58

    Co raz gorzej w tym mieście.

  • Gośćulll - niezalogowany 2018-09-16 21:43:02

    Tydzien temu sie spotkalam mimo ze jest zakaz to w nocnym na mickiewicza i tak sprzedaja tylko noe wiem jakim prawem