:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

26-letni bielszczanin odpowie za nielegalną uprawę konopi

Przestępstwa i Wykroczenia , letni bielszczanin odpowie nielegalną uprawę konopi - zdjęcie, fotografia

W minionym tygodniu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim ujawnili nielegalną uprawę ziela konopi. Prowadzący ją 26-letni bielszczanin usłyszał już zarzuty. Teraz odpowie przed sądem.

Bielscy policjanci ustalili, że 26-latek mieszkający w Bielsku Podlaskim może posiadać w swoim domu nielegalną uprawę konopi. Podczas zatrzymania mężczyzny w innej sprawie funkcjonariusze przeszukali jego miejsce zamieszkania. Na miejscu mundurowi potwierdzili wcześniejsze podejrzenia.

W trakcie przeszukania ujawniono sprzęt do hodowli roślin, znajdujący się w koszu na bieliznę. Znaleziono tam jedną sadzonkę konopi. W trakcie przeszukania zabezpieczono kolejne cztery rośliny hodowane w doniczkach. Następnie funkcjonariusze policji w pobliskim lesie ujawnili kolejne krzaki. Łącznie mundurowi zabezpieczyli osiem krzaków, uprawianych przez mieszkańca Bielska Podlaskiego.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do nielegalnej uprawy konopi. 26-latek za swoje czyny będzie odpowiadał przed sądem.

26-letni bielszczanin odpowie za nielegalną uprawę konopi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się