:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C słabe opady deszczu

3. Samochodowy Rajd przejechał ulicami Bielska Podlaskiego

W minioną niedzielę ulicami Bielska Podlaskiego przejechał 3. Samochodowy Rajd, organizowany przez Automobil Klub Podlaski w ramach Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Na specjalnie przygotowanych trasach rywalizowało łącznie ponad 40-stu uczestników.

Osiem prób czasowych zorganizowano w 4 miejscach, wśród których znalazły się: dawny zakład POM, stadion MOSiR, MPEC oraz Ratusz i bielski rynek. Każdą z prób zawodnicy pokonywali dwukrotnie.  

Podczas Samochodowego Rajdu na bielszczan czekało wiele atrakcji towarzyszących, m.in. konkursy, prezentacja aut zabytkowych czy koncert.

W klasyfikacji generalnej rajd wygrała załoga Adam Tumiel/Konrad Bitowski w Subaru Impreza. W klasie K1 pierwsze miejsce zdobył Piotr Sochacki wraz z Maciejem Jarmocem, a zaraz za nimi uplasował się bielszczanin jadący w Nissanie Micra Emil Falkowski wraz z pilotem Conradem Sala. Klasę wygrali Grzegorz Sianko i Jacek Pliszka. Pierwsze miejsce w klasie K3 przypadło Pawłowi Siodmok i Michałowi Malinowskiemu. W klasie K4 zwyciężył Adam Tumiel i Konrad Bitowski, a RWD wygrał Daniel Jedliński i Andrzej Grześko.

Sprawdź, jak wyglądał 2. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego. Więcej szczegółów….

Piotr Bagniuk, Dyrektor 3. Rajdu Samochodowego Bielska Podlaskiego, po zakończonej imprezie nie ukrywał zadowolenia z frekwencji i zainteresowania: „Bardzo się cieszymy, że mieszkańcy Bielska Podlaskiego witają nas tak bardzo ciepło. W tym roku wystartowało 41 załóg, nieco mniej niż w tamtym roku, lecz z głosów dochodzących od startujących słyszymy, że bardzo im się podobało”.

„Bielsk jest niedużym miastem, lecz widzimy jak dużo osób przychodzi i to bardzo cieszy. Nie było żadnych problemów, widzowie utrzymywali dyscyplinę, nie wychodzili za barierki, itp. Mamy na dzieję że rajd wpisze się na stałe w kalendarz imprez i czwarty rajd samochodowy Bielska Podlaskiego odbędzie się za rok” – dodał Piotr Bagniuk.

Po raz pierwszy Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego odbył się w 2016 roku. Więcej szczegółów….

3. Samochodowy Rajd przejechał ulicami Bielska Podlaskiego komentarze opinie

  • gość 2018-09-10 22:03:38

    Super impreza, dzięki automobilklub. Przy ratuszu leciały koła, felgi i sporo zderzaków :D

Dodajesz jako: Zaloguj się

Inne, Bielsk Podlaski - więcej informacji