:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

39-latek oskarżony o podwójne zniszczenie mienia

Bielscy funkcjonariusze zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który dopuścił się wybicia szyby w jednym ze sklepów przy ul. Piłsudskiego i zniszczenia słupków przeszkodowych w centrum miasta. Mieszkaniec gminy Bielsk Podlaski przyznał się do postawionych mu zarzutów.

Do zdarzenia z umiejscowionymi przy ul. Adama Mickiewicza słupkami drogowymi o charakterze przeszkodowym doszło w nocy z 16 na 17 października. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, sprawca w zapory wjechał samochodem.

Następnej nocy, około godziny 2:00, Komenda otrzymała zgłoszenie o niszczeniu mienia w położonym przy ul. Piłsudskiego sklepie spożywczym. Za pomocą młotka wybita została szyba drzwi wejściowych.

Łączną wartość strat oszacowano na blisko 4,5 tys. złotych.

Policjanci sprawcę obu zdarzeń zatrzymali wczoraj. Winnym okazał się 39-letni mężczyzna zamieszkały na terenie gminy Bielsk Podlaski. Przyznał się on do postawionych mu zarzutów. O dalszym losie podejrzanego zadecyduje sąd.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski

39-latek oskarżony o podwójne zniszczenie mienia komentarze opinie

  • gość 2017-10-22 16:10:41

    Andrzejek zaszalał z miłości do Pani blond?;p

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji