:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

[Aktualizacja] Konsultacje programu senioralnego "Polska Seniora" odwołane

Kiedy: 2018-04-13 , godzina: 12:00

Region, [Aktualizacja] Konsultacje programu senioralnego

W związku z nagłym przedłużeniem obrad Sejmu do piątku (13 kwietnia), konsultacje programu "Polska Seniora", zaplanowane na dzień 13 kwietnia (piątek) w Bielsku Podlaskim, zostało odwołane. Organizatorzy przepraszają za niedogodności.

---

Już 13 kwietnia (piątek) w naszym regionie odbędą się konsultacje programu "Polska Seniora", największe w Polsce konsultacje programu senioralnego. 

"Program Platformy Obywatelskiej dla seniorów opiera się na 3 filarach: Godne życie seniora, aktywne życie seniora i zdrowe życie seniora.  W ramach tych trzech filarów przygotowaliśmy szereg rozwiązań mających zapewnić lepsze życie osób w kwiecie wieku" - informują organizatorzy spotkania, Biuro Zarządu Regionu Podlaskiego PO RP

"Warto przypomnieć, że to rząd Platformy Obywatelskiej, jako pierwszy w historii Polski pochylił się nad kwestią godnego życia seniorów. Za naszych czasów powstała ramowa polityka dotycząca seniorów. Wprowadzono program Senior-Wigor, w ramach którego powstawały dzienne domy opieki dla osób starszych" - dodają.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie w Bielskim Domu Kultury, ul. 3 Maja 2, 13 kwietnia (piątek) o godz. 12.00. Gośćmi spotkania będą: poseł Ewa Kołodziej, poseł Marzena Okła-Drewnowicz, poseł Bożena Szydłowska oraz poseł Robert Tyszkiewicz.

Źródło: Biuro Zarządu Regionu Podlaskiego PO RP, Aleksandra Warzyńska

[Aktualizacja] Konsultacje programu senioralnego "Polska Seniora" odwołane komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Region, Bielsk Podlaski - więcej informacji