:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C rozproszone chmury

Białorusin zatrzymany w związku z kradzieżami

Przestępstwa i Wykroczenia , Białorusin zatrzymany związku kradzieżami - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Bielska Podlaskiego zatrzymali czterdziestoletniego mężczyznę podejrzewanego o dopuszczanie się kradzieży sklepowych.

Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa otrzymała 3 czerwca bieżącego roku. Do zdarzenia doszło w jednym z marketów funkcjonujących na terenie miasta. Łupem czterdziestoletniego Białorusina padły artykuły spożywcze i przemysłowe o wartości ponad 670 złotych, m.in. produkty kosmetyczne i higieniczne oraz słodycze.

Pojmanie sprawcy nastąpiło 27 czerwca bieżącego roku. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, pomocne w prowadzeniu postępowania okazały się nagrania z monitoringu sklepowego. Zatrzymanie nastąpiło dzięki współpracy z funkcjonariuszami z Terespola.

Ponadto ustalono, że mężczyzna podobnych kradzieży dokonywał także w innych miastach, m.in. w Białymstoku i Białej Podlaskiej.

O najbliższej przyszłości czterdziestoletniego Białorusina zadecyduje sąd.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

Białorusin zatrzymany w związku z kradzieżami komentarze opinie

  • gość 2017-07-10 10:36:52

    A tak apropo sklepów - niech policja zacznie wlepiać mandaty za parkowanie zaraz przed drzwiami sklepów!! W głowie się czasem nie mieści jacy ludzie potrafią być!! Najgosze to są matki!! Stanie taka bez ładu i składu i ;''hehehe ja tylko na chwile bo z Mateuszkiem na szybko po picie hehehehe' no hehehe ale dzieciak nie usprawiedliwia takiej sytuacji!!

Dodajesz jako: Zaloguj się