:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Bielsk Podlaski – dwóch kierowców traci prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski dwóch kierowców traci prawo jazdy przekroczenie prędkości - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Wydziału Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości dwóm kierowcom. Są to już kolejne zatrzymania za takie wykroczenie na terenie powiatu bielskiego.

Pierwszy z kierowców w minioną sobotę poruszał się Oplem ulicą Wojska Polskiego. 42-letni mężczyzna jechał z prędkością 102 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

48-letni kierowca Volkswagena został zatrzymany w minioną niedzielę. Mężczyzna także na ulicy Wojska Polskiego jechał z prędkością 110 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 60 km/h.

Mężczyźni wykroczenia drogowe popełnili w Bielsku Podlaskim na dosyć ruchliwej drodze krajowej nr 19. Obaj kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące (6 miesięcy w przypadku, gdy podczas zakazu zostaną przyłapani na prowadzeniu auta). Kierowców nie ominęły również mandaty karne.

Bielska Policja zapowiada kolejne kontrole w tym miejscu.

Bielsk Podlaski – dwóch kierowców traci prawo jazdy za przekroczenie prędkości komentarze opinie

  • gość 2017-07-08 11:39:56

    jeszcze powinni zająć się tymi co kręcą kółka na placu pod kauflandem. słychać z daleka a policja nie może ich namierzyć

Dodajesz jako: Zaloguj się