:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Bielsk Podlaski: Obywatelska postawa eliminuje pijanego kierowcę

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski Obywatelska postawa eliminuje pijanego kierowcę - zdjęcie, fotografia

W minioną niedzielę w Bielsku Podlaskim zatrzymano 43-latka, który przemieszczając się samochodem dostawczym miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji wyeliminowanie kierowcy nastąpiło dzięki wzorowej obywatelskiej postawie trzech młodych mężczyzn.

Do ujawnienia nietrzeźwego uczestnika ruchu drogowego doszło po godzinie 4:00. Trzech mężczyzn, w wieku do 22 do 25 lat, przebywając na obszarze jednej z działającej w mieście stacji paliw zwrócili uwagę na kierowce, który miał problemy z utrzymaniem równowagi, a także wykazywał inne cechy mogące podważać jego stan trzeźwości.

Mężczyźni postanowili uniemożliwić mu ponowne wejście za kółka i wezwali policję. Przeprowadzone alkomatem badanie wykazało, że zatrzymany 43-letni kierowca samochodu dostawczego marki Peugeot miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierowcy zdecyduje sąd.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski: Obywatelska postawa eliminuje pijanego kierowcę komentarze opinie

  • gość 2018-04-16 13:26:40

    I takie coś się chwali.

  • gość 2018-04-16 14:02:06

    Napróbty i w dostawczak? co drugi tak jeździ... brawa dla chłopaków!

  • gość 2018-04-16 21:23:27

    cieszy że rośnie świadomość społeczna i pientnuje się takie patologie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji