:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Bielsk Podlaski: Zatrzymano złodzieja samochodu

Funkcjonariusze bielskiej policji zatrzymali nieletniego mężczyznę, który włamał się do garażu i ukradł samochód marki Skoda. Jadąc bez wymaganych uprawnień, uderzył on w drzewo, dachował i uciekł z miejsca zdarzenia. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę o wczesnych porannych godzinach w jednej z miejscowości na terenie gminy Bielsk Podlaski. Policjanci otrzymawszy zgłoszenie o włamaniu i kradzieży samochodu natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili, że sprawca do zamkniętego garażu wszedł przez okno. Po uruchomieniu pojazdu staranował on drzwi pomieszczenia i odjechał.

Skradziony samochodów odnaleziono kilka kilometrów dalej. Funkcjonariusze ustalili, że pojazd uderzył w drzewo, dachował, a kierujący oddalił się z miejsca całego zdarzenia.

Wnikliwa praca bielskich policjantów pozwoliła zatrzymać podejrzanego jeszcze tego samego dnia. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, okazał się nim być 17-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy, który ukrywał się w pomieszczeniu gospodarczym leżącym na posesji rodziców.

Policja ustaliła, że zatrzymany nieletni mężczyzna odpowiada również za inne kradzieże, jakich dokonywano na terenie powiatu bielskiego. 17-latek zarzuty usłyszał w poniedziałek. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące będzie przebywał w areszcie.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski.

Bielsk Podlaski: Zatrzymano złodzieja samochodu komentarze opinie

  • gość 2018-08-10 22:18:18

    Ten patologiczny złodziej był już zgarniany przez policję dziesiątki razy, ale sądy go wypuszczają, bo załatwił sobie "żółte papiery".

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji