:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Bielska policja kontroluje autobusy

Od dziś na terenie powiatu bielskiego lokalni funkcjonariusze prowadzoną wzmożone działania prewencyjno-kontrolne o nazwie „Bezpieczny autobus”. Akcja ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżnym, którzy wybierają transport publiczny.

Od dziś do niedzieli mundurowi Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim prowadzą działania pt. „Bezpieczny autobus”. Celem akcji jest zapewnienie bezpieczeństwa osób podróżujących transportem publicznym. Podczas kontroli policjanci zwracają uwagę na autobusy linii miejskich i pozamiejskich oraz zachowanie kierowców i stosowanie się przez nich do przepisów ruchu drogowego.

Sprawdzana jest również ilość osób przewożonych w autobusie, trzeźwość kierowców czy prędkość z jaką poruszają się pojazdy. Dziś podczas kontroli w godzinach porannych policjanci drogówki zatrzymali dowód rejestracyjny jednego z pojazdów, gdy okazało się, że nie posiadał on aktualnych badań technicznych.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski.

Bielska policja kontroluje autobusy komentarze opinie

  • gość 2018-07-27 14:41:48

    Nie no brawo brawo! Wozić ludzi bez ważnych badań. Szkoda gadać

  • gość 2018-07-27 20:04:09

    Czemu nie skontrolują popów czy płacą podatki albo mają podpisane umowy na wywóz szamba? Polska jest krajem katolickim, nasza konstytucja oparta jest na 10 przykazaniach a na podlasiu normalnie mała białoruś.

  • gość 2018-08-13 06:25:04

    czep się siebie.wszyscy tacy sami tylko nadawać na duchownych trzeba się było uczyć na popa też byś nie płacił

Dodajesz jako: Zaloguj się

Komunikacja , Bielsk Podlaski - więcej informacji