:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  31°C lekkie zachmurzenie

Bielska Policja na festynie rodzinnym w Wyszkach

Region, Bielska Policja festynie rodzinnym Wyszkach - zdjęcie, fotografia

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim uczestniczyli w festynie rodzinnym, który odbył się w minioną niedzielę w Wyszkach. Dla uczestników była to także okazja, aby zapoznać się z zasadami bezpiecznego wypoczynku w okresie wakacyjnym oraz bliżej poznać policyjne wyposażenie. Najmłodsi wzięli też udział w konkursie z zakresu prewencji.

W organizowanym przez Urząd Gminy w Wyszkach pikniku z okazji „VIII Gminnego Dnia Papieskiego” mundurowi oraz pracownicy Komendy zorganizowali stoisko, przy którym można było zaopatrzyć się w profilaktyczne ulotki. Tematem materiałów było bezpieczeństwo w okresie letniego wypoczynku oraz dotyczące ruchu drogowego.

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim dla najmłodszych uczestników zorganizowali konkurs z upominkami. Nagradzani byli za prawidłowe odpowiedzi z zakresu bezpiecznego wypoczynku, między innymi nad wodą czy na wsi. Dzieci otrzymały również elementy odblaskowe. Te są niezwykle istotne, gdy poruszamy się w miejscach słabo bądź w ogóle nie oświetlonych.

Starszym osobom przygotowano tzw. „alkogogle”, które w sposób wymowny ukazują, między innymi trudności, z jakimi zmaga się osoba pod wpływem alkoholu.

Całości imprezy towarzyszyło przedstawienie sprzętu, którym posługuje się na co dzień Policja w prowadzonych czynnościach. Wśród dzieci, jak to zwykle bywa, sporym zainteresowaniem cieszył się radiowóz. 

 

Źródło i Fot: KPP Bielsk Podlaski

Bielska Policja na festynie rodzinnym w Wyszkach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się