:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Bielska Policja naprzeciw pijanym kierowcom

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim w ramach realizowanej wspólnie z Urzędem Miasta akcji „Przeciw pijanym kierowcom” spotkali się z młodzieżą w Zespole Szkół nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego.

Funkcjonariusze wraz z profilaktykami omówili najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a przy tym apelowali do przyszłych kierowców o przestrzeganie przepisów, ostrożność i zachowanie zdrowego rozsądku podczas prowadzenia pojazdów. Szczególną uwagę zwrócono na przepisy dotyczące trzeźwości i prawidłowego przewożenia pasażerów. Przypomniano również o zasadach bezpiecznego poruszania się pieszych i obowiązku korzystania z odblasków po zmierzchu poza obszarami zabudowanymi.

W trakcie spotkania poruszono tematy zasad rekrutacji do policji. Młodzież otrzymała informacje dotyczące kolejnych etapów postępowania kwalifikacyjnego i wymaganych dokumentów. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji spotkanie wzbudziło zainteresowanie słuchaczy.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski

Bielska Policja naprzeciw pijanym kierowcom komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Prewencja , Bielsk Podlaski - więcej informacji