:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Bielska Policja otrzymała sztandar - święto bielskich funkcjonariuszy

W tym roku podczas Święta Policji w Bielsku Podlaskim odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Komenda otrzymała sztandar. Podczas uroczystości zgromadzeni mogli obserwować przemarsz Kompanii Reprezentacyjnej Oddziału Prewencji w Białymstoku oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Policji.

Nowy sztandar został poświęcony przez biskupa drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa oraz dziekana Leoncjusza Tofiluka. Na uroczystości pojawił się też Sekretarz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Sztandar został ufundowany przez samorządy powiatu bielskiego. Przewodniczącym Fundatorów Sztandarów został starosta bielski Sławomir Jerzy Snarski. W uroczystościach wzięli udział również senator RP Tadeusz Romańczuk, wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku generał Daniel Kołnierowicz.

Bielska Policja otrzymała sztandar - święto bielskich funkcjonariuszy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się