:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C rozproszone chmury

Bielska policja skontrolowała ponad 900 kierujących

Jeden nietrzeźwy kierujący samochodem oraz rowerzysta będący w stanie po konsumpcji alkoholu – tak przedstawia się bilans „Trzeźwego poranku”, który został zafundowany mieszkańcom powiatu przez bielskich policjantów. Stan trzeźwości sprawdzono u ponad 900 kierujących.

Akcję przeprowadzono w miniony piątek. Do ujawnienia jednego z nieprzestrzegających obowiązujących przepisów doszło na ulicy Adama Mickiewicza około godziny 6:20. Zatrzymany do kontroli 27-letni mężczyzna przemieszczający się samochodem marki Volkswagen posiadał prawie 0,7 promila. Drugi z ujawnionych mężczyzn, którego skontrolowano na terenie gminy Bielsk Podlaski, kierował rowerem. Badanie wykazało u niego ponad 0,2 promila. Ich dalszym losem zajmie się sąd.

Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim informuje, że w trakcie działań funkcjonariusze rozdawali elementy odblaskowe, przypominając przy tym o obowiązku ich noszenia przez osoby piesze.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski

Bielska policja skontrolowała ponad 900 kierujących komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji