:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Bielska Policja spotyka się z przyszłymi kierowcami

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim spotkali się z uczniami bielskich szkół ponadgimnazjalnych. Podczas prelekcji poruszany był temat jazdy pod wpływem alkoholu oraz zasad rekrutacji kandydatów do policji.

Przedstawiciele KPP w Bielsku Podlaskim spotkali się z uczniami w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach inicjatywy „Przeciw pijanym kierowcom”. Podczas prelekcji przypomniano przyszłym kierowcom najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczniowie mieli możliwość założenia alkogogli, które pozwalają spojrzeć na świat oczasmi osoby nietrzeźwej.

Podczas spotkania poruszono również temat zasad rekrutacji kandydatów do policji oraz specyfikacja pracy w mundurze. Młodzież dostała informacje dotyczące wymaganych dokumentów oraz etapów postępowania kwalifikacyjnego.

Źródło KPP Bielsk Podlaski

Bielska Policja spotyka się z przyszłymi kierowcami komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Prewencja , Bielsk Podlaski - więcej informacji