:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Bielska policja zatrzymała dilera narkotyków - zabezpieczono amfetaminę

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim we współpracy z Komendą Wojewódzką oraz dzielnicowymi z Brańska zatrzymali mężczyznę posiadającego znaczną ilość narkotyków oraz papierosów bez polskiej akcyzy.

W miniony piątek zatrzymany został 39-letni mężczyzna. Podczas przeszukania policjanci ujawnili 16 foliowych torebek, w których znajdowało się łącznie 22,2 g białego proszku. Po badaniu narkotestem okazało się, że jest to amfetamina.

Dodatkowo podczas dalszego przeszukania policjanci ujawnili 188 paczek papierosów bez polskiej akcyzy. 39-letni mieszkaniec Brańska został zatrzymany i obecnie przebywa w policyjnym areszcie.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania oraz handlu środkami odurzającymi. 39-latek w postępowaniu skarbowym odpowie również za posiadanie wyrobów tytoniowych bez akcyzy. Sąd zdecydował o zatrzymaniu brańszczanina na 3 miesiące. Mężczyźnie za popełnione czyny grozi 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło, fot. KPP Bielsk Podlaski.

Bielska policja zatrzymała dilera narkotyków - zabezpieczono amfetaminę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji