:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Bielska rada seniorów wybrała swoje władze

11 osób weszło w skład Miejskiej Rady Seniorów w Bielsku Podlaskim. Kadencja potrwa cztery lata.

Bielska rada seniorów w głównej mierze będzie zabiegała o to, aby miasto w większym stopniu odpowiadało potrzebom osób starszych. Kolegium ma więc charakter inicjatywny, a także doradczy i konsultacyjny wobec bielskiej rady miasta oraz burmistrza.

Pierwsze posiedzenie Miejskiej Rady Seniorów w Bielsku Podlaskim odbyło się 25 czerwca. W jego trakcie członkowie odebrali nominacje oraz wybrali prezydium: Przewodniczącą Miejskiej Rady Seniorów w Bielsku Podlaskim I kadencji została Danuta Karniewicz, wiceprzewodniczącą – Elżbieta Anna Trzeciak, sekretarz – Antonina Karpiuk.

Statut członka Miejskiej Rady Seniorów w Bielsku Podlaskim uzyskali: Eugeniusz Gałuszewski (zgłoszony przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Oddziału Rejonowego w Bielsku Podlaskim), Witaliusz Lewczuk (Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Oddziału Rejonowego w Bielsku Podlaskim), Luba Filipczuk (Stowarzyszenie Bractwo Prawosławne św. Cyryla i Metodego Koło w Bielsku Podlaskim), Józef Jerzy Gass (SPON „Szansa” w Bielsku Podlaskim), Nadzieja Fiedorowicz (zgłoszona przez grupę mieszkańców miasta Bielsk Podlaski), Antonina Karpiuk (zgłoszona przez grupę mieszkańców miasta Bielsk Podlaski), Elżbieta Anna Trzeciak (zgłoszona przez grupę mieszkańców miasta Bielsk Podlaski), Tamara Rusaczyk (Bielski Uniwersytet Trzeciego Wieku), Włodzimierz Hackiewicz (Bielski Uniwersytet Trzeciego Wieku) i Nina Bielecka (Stowarzyszenie Sympatyków Chóru Pieśni i Tańca „Wasiloczki”).

 

Źródło i fot. UM Bielsk Podlaski.

bielsk podlaski miejska rada seniorów - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Radni, Bielsk Podlaski - więcej informacji