:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C rozproszone chmury

Bielski skatepark z nowym elementem

Mieszczący się na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim skatepark został usprawniony o nową rampę.

Miłośnicy rolek, deskorolek i BMX-ów doczekali się wzniesienia rampy, która zdecydowanie służy zapaleńcom sportów określanych mianem ekstremalnych.

Propozycja poprawy jakości bielskiego skateparku pojawiła się wraz z ogłoszeniem budżetu obywatelskiego na rok 2017. Bielska młodzież nie tracąc czasu wysunęła inicjatywę o dość wymownej nazwie – „Skatepark na miarę naszych czasów”. O słuszności tej sprawy przekonała się Iwona Kołos i jako osoba pełnoletnia złożyła odpowiedni wniosek.

Na realizację wciąż czekają dwie inne, także o charakterze majątkowym, inwestycje – budowa placu zabaw i siłowni na świeżym powietrzu oraz zamontowanie systemu automatycznego nawadniania murawy na stadionie miejskim.

 

 

Bielski skatepark z nowym elementem komentarze opinie

  • gość 2017-07-04 20:33:44

    a gdzie siłownia na świeżym powietrzu?

  • gość 2017-07-07 15:18:31

    pisze że ciągle czekają na zrobienie

Dodajesz jako: Zaloguj się