:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Bielski szpital otrzymał budynki po byłej szkole medycznej

Inwestycje, Bielski szpital otrzymał budynki byłej szkole medycznej - zdjęcie, fotografia

Powiat Bielski na czas nieokreślony przekazał szpitalowi w użytkowanie grunt oraz znajdujący się na nim budynek, w którym wcześniej mieścił się Zespół Szkół Medycznych.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przeznaczy budynek na prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług medycznych. Powiat zdecydował, że ze względu na sąsiedztwo budynku po byłych „Medykach” zachowana zostanie jedna główna lokalizacja szpitala.

Po otrzymaniu nieruchomości szpital planuje przebudowę wraz z rozbudową według standardów oraz wymogów technicznych i sanitarnych niezbędnych do wykonywania działalności leczniczej. Zgodnie z założeniami w nowo wyremontowanym budynku znajdą się gabinety wielu poradni specjalistycznych, m.in. diagnostyczne, lecznicze, profilaktyczne, rehabilitacyjne oraz pielęgnacyjne medycyny ogólnej, rodzinnej czy geriatrycznej.

W planach uwzględniono również wymianę okien i drzwi, modernizację instalacji centralnego ogrzewania, ocieplenie ścian zewnętrznych oraz przebudowę wentylacji i oświetlenia.

Podczas prac zewnętrznych na placu przy budynku po byłych „Medykach” zbudowane zostaną nowe miejsca parkingowe. Modernizacji ulegną również tereny zielone, a ogrodzenie, wjazdy i oświetlenie zewnętrze będą wymienione.

 

Źródło: Powiat Bielski

Bielski szpital otrzymał budynki po byłej szkole medycznej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBielsk.pl

Inwestycje, Bielsk Podlaski - więcej informacji