:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C rozproszone chmury

Budżet Obywatelski na rok 2018

Urzędy, Budżet Obywatelski - zdjęcie, fotografia

Do końca sierpnia bieżącego roku bielszczanie mogą składać projekty, które zostaną zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Tak jak w poprzedniej edycji, na projekty o charakterze inwestycyjnym przeznaczono 300 tys. zł, a na te o charakterze bieżącym 100 tys. zł.

Pojedynczy projekt zadania o charakterze inwestycyjnym nie może przekroczyć kwoty ćwierć miliona złotych oraz trzydziestu tysięcy dla zadania o charakterze bieżącym. Składana w Urzędzie Miasta Bielsk Podlaski propozycja musi zostać wcześniej poparta przez grupę przynajmniej trzydziestu bielszczan. Każdy z mieszkańców ma prawo wyrazić poparcie w dowolnej liczbie projektów. Nie można zgłaszać zadań, które dotyczyć będą wykonania wyłącznie dokumentacji projektowej.

Głosowanie nad pozytywnie zweryfikowanymi projektami odbędzie się w dniach 28 września – 9 października 2017 roku (wyłączając soboty i niedziele) w godzinach 8:00-18:00 w Urzędzie Miasta oraz w dniach 28 września – 8 października 2017 roku w formie elektronicznej.

Prawo do oddania głosu mają wyłącznie mieszkańcy Bielska Podlaskiego. Każdy będzie mógł zagłosować raz, wybierając maksymalnie dwie propozycje spośród listy projektów o charakterze inwestycyjnym oraz bieżącym.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załączniku. Wypełniony formularz należy złożyć w wersji pisemnej w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Bielsk Podlaski lub nadesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Bielsk Podlaski.Budżet Obywatelski na rok 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się