:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Festiwal piosenki przedszkolaków

Kiedy: 2018-04-26 , godzina: 09:00 | Gdzie: ul. 3 Maja 2, Bielski Dom Kultury

Zapowiedzi, Festiwal piosenki przedszkolaków - zdjęcie, fotografia

Bielski Dom Kultury zaprasza na eliminacje miejskie 26. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 20 kwietnia.

Festiwal skupia dzieci w wieku od czterech do siedmiu lat i stawia sobie za zadanie ukierunkowanie ich wrodzonych zdolności i zamiłowań.  Jak głoszą główni organizatorzy, muzyka stanowi istotny element w rozwoju młodych ludzi, a inicjatywa „Mama, tata i ja” pozwala wnieść do świata dziecięcego przeżycia estetyczne, jakie wynikają ze spotkania i konfrontacji z piosenką.

Bielski Dom Kultury, gospodarz eliminacji miejskich, zgłoszenia przyjmuje do 20 kwietnia bieżącego roku. Każdy z uczestników może zaprezentować dowolnie wybraną, jak najbardziej dostosowaną do wieku i możliwości piosenkę. Śpiewać można z podkładem muzycznym albo osobą akompaniującą.

Eliminacje miejskie 26. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”

26 kwietnia (czwartek) 2018 roku, godzina 9:30

ul. 3 Maja 2, Bielski Dom Kultury

Festiwal piosenki przedszkolaków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zapowiedzi, Bielsk Podlaski - więcej informacji