:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Festyn Mikołajkowy 2017 w Bielsku Podlaskim

Trzy godziny zabawy dla dużych i małych przygotował Środowiskowy Dom Samopomocy w Bielsku Podlaskim w ramach tegorocznego Festynu Mikołajkowego.

Festyn, jak praktycznie każdego roku, zgromadził rzeszę mieszkańców, co jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z pozycją, która w miejskim kalendarzu imprez swoje miejsce po prostu musi mieć. Najlepiej świadczy o tym fakt, że i tę edycję zrealizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski.

XVI Festyn Mikołajkowy oficjalnie został otwarty w momencie przejścia symbolicznego klucza z rąk honorowego patrona – Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski do rąk Świętego Mikołaja. Następnie wszystkich zgromadzonych przywitała dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy Lucyna Pakuła. Jej krótkie wystąpienie dało jasny sygnał – wydarzenie stwarza doskonałą sposobność do bezpośredniego kontaktu z ludźmi.

Impreza w oczywisty sposób skupia się na najmłodszych, dlatego też zadbano, aby mieli oni jak najwięcej rozrywek. Ich czas urozmaicali Święty Mikołaj i jego pomocnicy, czyli postacie z popularnych bajek i kreskówek. Ponadto tego dnia w amfiteatrze miejskim w Parku Królowej Heleny wystąpili m.in.: podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Bielsku Podlaskim, stowarzyszenie „Ojcowizna Ziemi Bielskiej”, Warsztat Terapii Zajęciowej, uczniowie Katolickiego Przedszkola Niepublicznego „Karmelki”, bielskich szkół podstawowych i  Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim oraz zespoły „Fart”, „Karuzela”, „Ranok” i „Wiolinki”.

festyn mikołajkowy bielsk podlaski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Rekreacja, Bielsk Podlaski - więcej informacji