:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C bezchmurnie

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości

Kiedy: 2017-02-12 , godzina: 12:00 | Gdzie: ul. 3 Maja 2, Bielski Dom Kultury

Rekreacja, Giełda Staroci Numizmatów Osobliwości - zdjęcie, fotografia

W Bielskim Domu Kultury zostanie zorganizowana Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości. Jarmark zaplanowano na niedzielę 12 lutego 2017 roku w godzinach 12:00-18:00.

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości to pierwszy taki projekt w Bielsku Podlaskim. Skierowany jest do wszystkich mieszkańców – m.in. również do kolekcjonerów, którzy myślą o powiększeniu swoich zbiorów i wymianie unikatowych przedmiotów.

„Zapraszamy wystawców, sprzedających, kupujących, tych co zechcą się wymienić swoimi zbiorami, wszystkich zainteresowanych starociami i kolekcjami” – zapowiadają organizatorzy.

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości to także spotkanie z historią naszego regionu i sposób na spędzanie wolnego czasu.

Od powodzenia pierwszej giełdy będą zależały kolejnego tego typu spotkania.

Osoby zainteresowane rezerwacją miejsc powinny skontaktować się telefonicznie z Arturem Żukowskim pod numerem 604 458 966.

 

Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBielsk.pl

Rekreacja, Bielsk Podlaski - więcej informacji