:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Gmina Bielsk Podlaski: Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego

W Urzędzie Gminy Bielsk Podlaski uroczyście obchodzono jubileusz złotych, diamentowych i kamiennych godów. Kilkanaście par uhonorowano Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

- Dziś obchodzimy piękne Jubileusze. Macie Państwo za sobą 50,60 a nawet 70 lat wspólnego pożycia. To doskonała okazja, aby przywołać wspomnienia radosnych chwil, a jednocześnie spojrzeć w przyszłość z wiarą, że jeszcze wiele dobrego przed Wami - zwracała się do jubilatów Wójt Gminy Bielsk Podlaski Raisa Rajecka. – Dla wielu młodych ludzi, którzy również dzisiaj Wam towarzyszą, jesteście wzorem. Otoczeni najbliższymi osobami – dziećmi, wnukami, prawnukami, przyjaciółmi, macie prawo być dumni z tego, co osiągnęliście, z Waszych wspólnych sukcesów, trwałości uczuć oraz z tego, że razem potrafiliście przebrnąć przez trudy wspólnego życia – kontynuowała Raisa Rajecka.

- W tym uroczystym dniu przyjmijcie najlepsze i najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Życzę Państwu jeszcze wielu pięknych lat spędzonych razem, pociechy z dzieci i wnuków, wszystkiego, co daje radność oraz wielu wzruszeń. Bądźcie nadal tak samo dobrzy dla siebie i innych jak dotychczas – mówiła Raisa Rajecka.

Jaki jest przepis na udane małżeństwo? Jubilaci zgodnie odpowiadali: wyrozumiałość, szczerość i pielęgnowanie uczucia, którego nie da się opisać słowami.

gmina bielsk podlaski: jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Region, Bielsk Podlaski - więcej informacji