:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Gospodarstwo Rolne w Parcewie znów wywozi gnojowice na pola

Rolnictwo , Gospodarstwo Rolne Parcewie znów wywozi gnojowice - zdjęcie, fotografia

Gmina Bielsk Podlaski przekazała informację pochodzącą od dyrektora Gospodarstwa Rolnego w Parcewie dotyczącą wywozu gnojowicy na okoliczne pola.

Gospodarstwo Rolne po analizie prognozy wiatrów i spadających temperatur powietrza oraz braku informacji o ewentualnych uroczystościach i świętach lokalnych, spełniając tym samym procedury wywozu gnojowicy informuje, że w dniach 23-26 lipca będzie aplikować nawóz naturalny na pola Gospodarstwa w Parcewie. 

Dyrekcja zapewnia, że na bieżąco będzie śledzić warunki pogodowe w kolejnych dniach i dostosowywać wywóz nieczystości do warunków pogodowych, qby skutki były jak najmniej odczuwalne dla mieszkańców Bielska Podlaskiego.

 

Źródło: Gmina Bielsk Podlaski.

Gospodarstwo Rolne w Parcewie znów wywozi gnojowice na pola komentarze opinie

 • gość 2018-07-24 20:33:19

  Musi gdzieś to wywozić takie jest życie... szkoda że ta chlewnia jest tak blisko bielska

 • gość 2018-07-24 21:16:03

  Gdyby w Parcewie był kościół a nie cerkiew to raz dwa ksiądz by zrobił aferę i właściciel świniarni z podkulonym ogonem uciekałby z powiatu. Niestety taka jest prawda że popy biorą kasę ale nie jak trzeba to nie potrafią dać komuś po mordzie w obronie mieszkańców.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-24 22:19:22

  Do Popów sie czepiasz zobacz na Księży pedofili na Rydzyka, który najwięcej bierze. Przeszkadza smrodek, a moze pył przy żniwach? Jesli tak to proszę zjadać warzywa, owoce i pić wodę.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-24 22:51:37

  Według mnie to już nawet nie śmierdzi gnojowica tylko niewiadomo czym. Dziś w godzinach popołudniowych unoszacy się odór przypominał nie gnoj a rozkladajace się padło..

 • Gość - niezalogowany 2018-07-29 11:34:34

  Całe miasto cierpi z powodu biznesu jednej osoby. Bielsk smierdzialski

 • gość 2018-07-31 00:18:34

  Ja też cierpię ze względu na ten smród, ale to nie wina tego właściciela. Ma kasę rozbudował chlewnie i musi gdzieś to gówno wywalać. Wszystko to wina polityków i urzędów które wydały mu pozwolenia ta tak duża świń zaraz za granicą miasta. Naprawdę gdyby mu na to nie pozwolili szybko postawiłby taką samą chlewnię w innym miejscu kasa musi się zgadzać, a że może w tym miejscu to co sam z własnej inicjatywy ma dbać o ludzi? Bez przesady.... Podziękujmy BOROWSKIEMU i SNARSKIEMU czyli burmistrzowi i staroście PRZY URNACH!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Rolnictwo , Bielsk Podlaski - więcej informacji