:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Jan Bartoszuk nowym dyrektorem pływalni miejskiej WODNIK

URZĘDY, Bartoszuk nowym dyrektorem pływalni miejskiej WODNIK - zdjęcie, fotografia

28 marca Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski poinformował o wynikach naboru na kierownicze stanowisko Dyrektora Pływalni Miejskiej „Wodnik” w Bielsku Podlaskim. Został nim Jan Bartoszuk.

W szeregu wymagań, które należało spełnić, było m.in. wyższe wykształcenie, minimum 5-letni staż pracy, w tym 2-letni na stanowisku kierowniczym, znajomość funkcjonowania zasad administracji publicznej i przepisów oraz przedstawienie w formie pisemnej koncepcji funkcjonowania Pływalni Miejskiej.

14 osób złożyło oferty na wyżej wymienione stanowisko. Cztery z nich spełniały wymagania wskazane w ogłoszeniu jako niezbędne. Nowy dyrektor będzie zatrudniony na czas określony, nie dłuższy niż 6 miesięcy.

Jan Bartoszuk przez trzydzieści cztery lata pełnił służbę w Państwowej Straży Pożarnej. Przez 25 lat był komendantem powiatowym. Teraz przez maksymalnie 6 miesięcy będzie kierował bielskim basenem.

 

Źródło: BIP UM Bielsk Podlaski.

Jan Bartoszuk nowym dyrektorem pływalni miejskiej WODNIK komentarze opinie

  • gość 2018-04-04 21:12:40

    No strażak zna się na rzeczy

  • gość 2018-04-04 22:26:03

    Dobre żarty zna się na rzeczy, ciekawe jak on będzie w tym wieku prowadził basen sorry ale do tego potrzeba młodej głowy, pomysłów, itp. A tak no niestety nic się nie zmieni.

  • gość 2018-04-05 07:36:27

    był beton i będzie beton. szkoda gadać.

  • gość 2018-04-05 12:10:25

    Nie ujmując nic panu Bartoszukowi, ale naprawdę nie mamy w bielsku młodych, dynamicznych ludzi na takie stanowisko?

  • gość 2018-04-05 12:11:58

    widać nie mamy, wyemigrowali za pracą do innych miast

  • Gość - niezalogowany 2018-04-05 12:48:21

    Wrescie moze w Bielsku ruszy system Benefit aby mozna bylo chodzic na karte Multisport, jesli nie to przychyle sie z okresleniem ze beton :-)

  • Gość - niezalogowany 2018-04-05 12:50:39

    Druga sprawa lepszy bylby mlodszy ale pewnie tylko on byl prawoslawny z odpwiedniej parafi badz parti hihi

  • Gość - niezalogowany 2018-04-05 12:52:35

    Nieporozumieniem jest zatrudnianie emerytow blokijac mlodym moliwosc rozwoju, za 6 miesiecy odejdzie z odprawka

  • gość 2018-04-05 13:53:19

    CZY WY MACIE JAKIŚ WSTYD? PO TRZECH MIESIĄCACH SIĘ TU ZBIERZCIE I DYSKUTUJCIE CZY WODNIK IDZIE W DOBRYM KIERUNKU. MASAKRA. NA DZIEŃ DOBRY ZGNOIĆ CZŁOWIEKA.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-06 21:55:38

    I znowu strzal w kolano, panie burmistrzu.

  • Gość - niezalogowany 2018-04-07 14:33:57

    żenada!!! tylko swojaki na stołki... żal dupę ściska w tym bielszczyku...takie miejsce aż się prosi o kogoś młodego a tu... dziadek na emeryturze i jeszcze mu mało... tfu!

  • Gość - niezalogowany 2018-04-07 20:28:26

    A moze pan burmistrz stolek sobie trzyma, bo jak nie wygra wyborow, to basenem moze sie zadowoli :)

  • gość 2018-04-13 19:47:22

    Pazerność nie ma granic, a przecież mógłby gaśnice napełniać aby dorobić do emerytury.

  • GośćStass - niezalogowany 2018-04-18 15:29:16

    Żenada.Brak słów.Czy brakuje młodych wykształconych ludzi.

  • gość 2018-04-25 14:37:25

    z 14 ofert żadna burmistrzowi nie pasowała ot wymagający tylko nie od siebie masakra

  • gość 2018-05-17 18:53:09

    Zatrudniania się emerytow ? ................a za 6 miesiecy odejdzie z odprawka ....Podpisuję się pod większością postów typu : strzał w kolano, posadka dla swoich,itp itd . Sami :fachowcy " ;-) w tym Bielsku ,np dyr. w Domu Kultury . Żenada . Ale idzie zmiana :-)

Dodajesz jako: |

URZĘDY, Bielsk Podlaski - więcej informacji