:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Janusz Korwin-Mikke odwiedził Bielsk Podlaski

16 grudnia w ramach objazdu województwa podlaskiego Bielsk Podlaski odwiedził Janusz Korwin-Mikke. Prezes partii Wolność swoje spotkanie zorganizował w Bielskim Domu Kultury.

Wyrazisty, rozpoznawalny polityk podczas spotkania przekonywał zebranych do popierania jego ugrupowania oraz tłumaczył wizję państwa zarządzanego przez niego po wygranych wyborach. Główne kwestie, które poruszono na spotkaniu, odnosiły się do konieczności wprowadzenia wolnego rynku oraz do zniewolenia obywateli poprzez Unię Europejską.

Podczas wcześniejszych spotkań w Bielsku Podlaskim Janusz Korwin-Mikke przyciągał tłumy. Sale, w których organizowano prelekcje, były wypełnione po brzegi. Inaczej było w minioną sobotę. Bielski Dom Kultury odwiedziła jedynie garstka osób. Po spotkaniu nikt nie zadawał pytań. Jednak większość uczestników została, aby zrobić zdjęcie z prezesem partii Wolność.  

Janusz Korwin-Mikke odwiedził Bielsk Podlaski komentarze opinie

  • gość 2017-12-21 12:01:08

    a może on książki przyjechał sprzedawać?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Polityka, Bielsk Podlaski - więcej informacji