:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Jarosław Gowin odwiedził Bielsk Podlaski i poparł Tomasza Hryniewickiego

W sobotę 22 września Bielsk Podlaski odwiedził wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Podczas konferencji prasowej udzielił on poparcia Tomaszowi Hryniewickiemu, kandydatowi na fotel Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.

„Bardzo mi jest miło powiedzieć, że kandydatem niezależnym ale wspieranym przez cały obóz zjednoczonej prawicy jest Tomasz Hryniewicki, przedsiębiorca, społecznik znam go od dawna i wiem jak energicznym jest człowiekiem. Jestem przekonany, że pod jego rządami Bielsk Podlaski, będzie rozwijał się zdecydowanie szybciej niż obecnie. – Powiedział Premier Jarosław Gowin

„Mamy wielką szansę na to żeby wreszcie rząd mógł wesprzeć, w naszych dążeniach ku temu aby Bielsk Podlaski się rozwijał, by nasze miasto mogło być wspierane na poziomie centralnym. Program naszego komitetu zakłada wiele rozwiązań, dzięki którym nasza mała ojczyzna będzie się rozwijała. Mam nadzieję, że po wygranych wyborach, będziemy mogli wspólnie działać, na rzecz Bielska Podlaskiego. – Powiedział Tomasz Hryniewicki

Stanisław Derehajło, doradca Wiceprezesa Rady Ministrów, jedynka PiS do sejmiku województwa mówił o komunikacji naszego miasta z regionem i stolicą: „Bielsk Podlaski jako czwarty ośrodek subregionu woj. Podlaskiego był przez władze wojewódzkie zapominany. Różne projekty były skupione głównie wokół miasta Białegostoku oraz Łomży i Suwałk. Oprócz zapisu, że Bielsk Podlaski jest czwartym ośrodkiem subregionu, nie udało się żadnej poważniejszej rzeczy zrealizować. Uważam, że Bielsk musi być dostępny m.in. komunikacyjne do powstającego Centralnego Portu Komunikacyjnego i roli jaka przybliży Bielsk do Warszawy i świata.”

Jarosław Gowin podczas udzielania poparcia mówił również o współpracy z lokalnymi, niezależnymi komitetami: „Tomasz Hryniewicki jest kandydatem niezależnym, komitet Wspólnie Dla Bielska wystawia swoje listy do Rady Miasta i Rady Powiatu ale jednocześnie kandydatura Pana Hryniewickiego ma pełne poparcie Prawa i Sprawiedliwości, Porozumienia i Solidarnej Polski. Jest to bardzo dobry przykład współpracy z lokalnymi komitetami, ponieważ w wyborach samorządowych nie ważne są legitymacje partyjne. Chciałbym prosić mieszkańców Bielska Podlaskiego o oddanie głosów na Pana Tomasza Hryniewickiego”

Jarosław Gowin odwiedził Bielsk Podlaski i poparł Tomasza Hryniewickiego komentarze opinie

  • gość 2018-09-22 15:01:33

    Temu miastu naprawdę potrzeba zmiany do boju Tomek

  • gość 2018-09-22 15:09:48

    Nowy Burmistrz Bielska Podlaskiego? Chyba tak, popiera go Gowin to i pieniądze do Bielska polecą o to chodzi. Po tym jak Borowski rządził miastem wierzę w zmianę.

  • gość 2018-09-22 15:36:54

    W Bielsku musi zacząć się coś dziać. Naprawdę to miasto nie tyle co stoi to cofa się. Mam nadzieję że wygra Hryniewiecki

  • gość 2018-09-22 16:18:49

    Za PiSem nigdy nie byłem i nie będę, ale Tomku - wierze w Twoja wygraną. Masz mój głos...!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 16:20:17

    I bardzo dobrze niech wygra i zmieni to miasto.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 17:30:26

    Naprawdę Bielsk zasługuje na dobrego gospodarza powodzenia!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 17:30:51

    Naprawdę Bielsk zasługuje na dobrego gospodarza powodzenia!!!

  • gość 2018-09-22 18:49:00

    Mój kolega z podstawówki!! Tomek masz mój głos!

  • gość 2018-09-22 18:53:25

    bede glosowal. polityki nie lubie, POPiSu tez nie lubie, ale czas na zmiane w tym miescie... moze w koncu bedziemy miec dobrych samorzadowcow w Bielsku...

  • gość 2018-09-22 19:01:03

    Tomku masz szanse na wygrana, zmień to miasto na lepsze. Po latach nieudolnych rządów Borowskiego z koalicja bielska, czas by to miasto w końcu ruszyło do przodu.

  • ZK - niezalogowany 2018-09-22 19:08:10

    No i to to robota!!! w końcu człowiek który może zrobić coś dla Bielska! przy obecnej partii rządzącej pan Tomasz to najlepsza opcja w tych wyborach! Trzymam kciuki za Pana i cały komitet!!

  • gość 2018-09-22 19:32:37

    Inteligentny, przystojny i bardzo otwarty na ludzi człowiek. Nie chodzę na wybory, ale tym razem zrobię wyjątek.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 19:56:38

    Tomasz Hryniewicki Górą!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-22 20:46:47

    PiSuarów nie trawie ale rządy obecnego burmistrza pokazały że czas na zmiany! Tomasz wiem że wygrasz. Jak rozmawiałam z córkami które działają Bielsku powiedziały tylko na Hryniewieckiego głosujemy także Tomasz do boju!

  • gość 2018-09-23 10:45:51

    zastanawia mnie czy rządy Pana Hryniewieckiego będą wyglądały tak, jak postępuje się tutaj, na stronie, w dziale komentarzy ... niewygodne pytania i głos krytyki jest natychmiast usuwany przez administratora. Podobnie jak negatywne komentarze na profilach FB rzeczonego. Może wypada więc przestać udawać "niezależną prasę" i zasypać stronę bannerami jednego kandydata? "Niezależny kandydat" ściskający grabę na spotkaniu z przedstawicielem PiS - oh, jaka niezależność ... niczym się nie różnicie od władzy - zarówno obecnej, jaki i poprzedniej. Nic w tym kraju się nie zmieni.

  • gość 2018-09-23 11:31:11

    PiS naprawdę nie jest moją bajką, ale to co się dzieje w mieście zasługuje na zmianę. Hryniewicki proszę wygraj i coś zmień bo inaczej będzie już tragedia.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 11:39:09

    Ibielsk to portal Borowskiego, zobaczcie jak napisali o budowie BDK nawet słowem nie wspominając o kredycie jaki mieszkańcy będą spłacać następne 20 lat i w mieście poza wątpliwej jakości imprezami w domu kultury nie będzie nic

  • gość 2018-09-23 12:06:41

    Z tym poparciem przez jedną osobę dla "niezależnego" to już nudne.Gości zmień komputer albo idź na spacer.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-23 12:28:59

    Wszyscy to jedna wielka klika i jedna i druga strona nie dajcie się manipulować

  • OL - niezalogowany 2018-09-24 09:43:34

    Gdyby nie to poparcie, może i bym zagłosował. Ale poparcie Gowina w Bielsku działa raczej negatywnie.

  • gość 2018-09-24 09:59:41

    Zrobi to on dla siebie , bo z Pronaru zostanie pognany . Załatwił dofinansowanie 25 milionów - bo to nie był konkurs,tylko załatwienie pieniędzy od Gowina . Pronar nie dostał dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego w ubiegłym roku . Rządzić miastem to trzeba mieć choć studia . Ale on myśli w myśl zasady " Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera " . TO NIE JEST BURMISTRZ DLA BIELSKA !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 20:05:30

    Czy to zle, ze jest poparcie wladz centralnych? Obecny burmistrz nie mial, jaki skutek dla miasta i mieszkancow, negatywny poniewaz nic nie mamy. Nie sztuka jest chodzic na dzieciece imprezy, wreczac dyplomy, ale sztuka jest pozyska dla miasta fundusze do rozwoju. A mysle, ze p. Hryniewicki bedzie sie staral, bo jest poparcie, punkt zaczepienia. Panie Tomku zycze wytrwalosci, realizowac swoje plany. Bo ostatnie lata pokazaly, ze rzady obecnej wladzy sa nieudolne, malomiasteczkowe. Czas na zmiany.

  • gość 2018-09-29 11:01:17

    Zostałem poproszony o oddanie głosu na Tomasza Hryniewickiego jako kandydata na Burmistrza naszego miasta i kandydatów z Wspólnie dla Bielska.Po przemyśleniu sprawy nie zamierzam tego czynić ponieważ oglądałem sesje rady miasta w TV Hajnówka i nie widziałem zbyt dużej aktywności radnych z tego ugrupowania.Reasumując co oni uczynili dla naszego miasta?Sprowadzili WORD do Bielska ,zorganizowali mecz charytatywny ...co jeszcze?Nie za wiele chyba tego jest?No maja w planach stworzenie bardzo potrzebnego biura paszportowego i ...chyba to koniec?Głosowania na sesjach rady miejskiej odbywały się tak ,że pani Kołos czy pan Hryniewicki bywali za albo przeciw jakimś sprawom a pan Grodzki bardzo często wstrzymywał się od oddania swego głosu..Może to tylko moje odczucia i Żle to widziałem no ale mam chyba prawo do swojej prywatnej oceny.Poza tym patrząc na kandydatów na radnych z tego ugrupowania to nie widzę jakiegoś jasnego planu na nasze miasto,nie widzę programu wyborczego i zamierzeń programowych tych kandydatów...Poza tym brak jest opisów kto jest kim z wykształcenia i jakie ma osiągnięcia w działalności społecznej.wszystko jest jakieś tajne?Z tego co wiem prywatnie o kandydatach to Żukowski prowadził sławny Pub ,Falkowski ma szkolę nauki jazdy,Kołos nauczycielka,Grodzki pracuje w MOSIR i kierownik drużyny koszykówki,Małkińska pracownik sprzedawca, a reszta?Kto kim jest i jakie ma wykształcenie?Lansują się na Fb ale co można przeczytać o tych kandydatach?NIc!!!Mało to jest profesjonalne i przejrzyste. Wydaje mi się ,że startując w wyborach w dzisiejszych czasach to trzeba mieć jakiś program wyborczy ,plan na nasze miasto a kandydaci powinni mieć jakieś wykształcenie i pojecie o pracy radnego,organizować jakieś spotkania z mieszkańcami...Przepraszam kandydatów z Wspólnie dla Bielska za moją opinie wyrażoną w tym miejscu ale myślę ,że jest jeszcze czas by zacząć działać i coś wyborcom o sobie powiedzieć i przedstawić swój program wyborczy a nie tylko poprzestać na lansowaniu się na Fb.Co się tyczy wyborowi pana Hryniewickiego na Burmistrza naszego miasta to myślę ,że w naszym podzielonym wyznaniowo mieście nie jest potrzebne lansowanie się z partiami politycznymi i to był największy błąd pana Tomasza.Partia szadząca będzie obiecywać nie stworzone rzeczy nam wyborco a po wyborach to i tak nie za wiele da naszemu miastu.Tu jest potrzebny kandydat wykształcony,prężny i przebojowy.W stylu śp. Berezowca .Taki ,który nie pozwoli by nasze miasto zdominowały kościoły i ich interesy , a będzie dobrym gospodarzem umiejącym pozyskiwać środki z UE na rozbudowywanie naszego miasta , który sprowadzi jakiegoś inwestora do naszego miasta ,który stworzy jakieś miejsca pracy .Bo jak powszechnie wiadomo wiele zakładów pracy upadło w naszej miejscowości takich jak HOOP ,Polbud, NordHus, Netter.Potrzeba nam pracy i chleba ,a nie igrzysk !!!! Dlatego też swój głos oddam na ugrupowanie i kandydata na Burmistrza ,który będzie mi to obiecywał i do którego będę mieć minimalne chociaż zaufanie ,że mi to zagwarantuje!!!A ja na razie to tylko widzę ,że ludzie pchają się do tej rady miasta dla tych paru "srebrników" które im za fri co miesiąc by wpadały do kieszeni!!! Wstyd dla takich kandydatów !!!Ludzie opamiętajcie się w tym co robicie!!! Jak na razie to wodze jedynie ,że pani Zwolińska przeprowadza jasną kampanię wyborczą! Ma swój jasny program ,jasno pisze kim jest co zrobiła do tej pory i co chce jeszcze zrobić dla naszego miasta! To jest przykład kandydata ,o którym czegoś można się dowiedzieć.Pozdrawiam!!!

  • gość 2018-10-18 09:53:32