:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Grzegorz, Prawosławny Arcybiskup Bielski wizytuje policję

Region, Ekscelencja Najprzewielebniejszy Grzegorz Prawosławny Arcybiskup Bielski wizytuje policję - zdjęcie, fotografia

Polski arcybiskup prawosławny, wikariusz diecezji warszawsko-bielskiej Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Grzegorz, Prawosławny Arcybiskup Bielski odwiedził funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

Jego Ekscelencja w towarzystwie księdza mitrata Leoncjusza Tofiluka zwiedził komendę, przyglądając się pracy funkcjonariuszy poszczególnych wydziałów oraz pracowników cywilnych. W rozmowie Jego Ekscelencja podkreślił wagę wymagającej policyjnej służby.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, szczególne zainteresowanie gości wzbudziła praca techników kryminalistyki, w tym działanie Livescannera, czyli sprzętu przeznaczonego do rejestracji daktyloskopijnej i wizerunku podejrzanych.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski

Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Grzegorz, Prawosławny Arcybiskup Bielski wizytuje policję komentarze opinie

 • gość 2017-11-22 13:38:45

  Nie rozumiem w jakim trybie ten "przewielebny" "wizytuje" organ administracji państwa, a dokładnie organ ścigania. Czy autor przypadkiem sugeruje, że Policja Państwowa podlega pod kościół prawosławny??? Niech raczej "przewielebny" zajmie się sprawami swoich wiernych, a nie sprawdza techniki operacyjne Policji Państwowej.

 • Gość - niezalogowany 2017-11-22 14:54:25

  Pewnie sprawdza, czy funkcjonariusze chodzą do cerkwi i spowiedzi, czytaj donoszą na wiernych. Kler prawosławny chce trzymać rękę na pulsie, tak jak za komuny.

 • gość 2017-11-22 15:21:47

  ja p......e ludzie... zwykła wizyta a doszukujecie się nie wiadomo w sumie czego. dziejowa bielska teoria spiskowa - prawosławni rządzą i żyć nie dają.

 • gość 2017-11-22 15:26:25

  skąd u was tyle jadu? każdorazowo na byle jakiej stronie pod byle wiadomością o duchowieństwu (katolickim czy prawosławnym) zawsze ten schemat: wpada kilku wojujących ateistów którzy zaraz będą mieli bierzmowanie i aby tylko źle napisać o duchowieństwie i ośmieszyć wiernych. nie jest wam wstyd? jak nie to powinno.

 • gość 2017-11-23 08:50:21

  Szanowny kolego, po prostu są to dawne komuchy, którzy mają dużo czasu oraz ich młodsi spadkobiercy nazywający się nowoczesną lewicą, KODem, feministki, itp

Dodajesz jako: Zaloguj się

Region, Bielsk Podlaski - więcej informacji