:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Jubileusz „Fartu”

Aktywne urozmaicanie bielskich wydarzeń kulturalnych oraz nagrody i wyróżnienia na ogólnopolskich, jak i międzynarodowych festiwalach – tak w dużym uogólnieniu prezentuje się dorobek 20 lat działalności Studia Piosenki „Fart” i 30 lat istnienia samego zespołu.

Z okazji przypadającego jubileuszu w Bielskim Domu Kultury zorganizowano koncert mający w sposób najbardziej wyrazisty z możliwych przedstawić istotę twórczości i odsłonić artystyczną duszę tych, którzy jako pojedyncza jednostka tworzą, a jednocześnie uzupełniają kolektyw.

Na całość widowiska złożyły się dynamicznie, momentami nawet dość żywiołowe repertuary współczesnego klimatu disco czy, niemniej rozrywkowej, estrady lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Aby jak najlepiej zbilansować wydarzenie, sięgnięto także po utwory o charakterze religijnym oraz słowno-muzyczne rytmy tzw. „piosenki turystycznej”. Wszyscy ci, którzy zdecydowali się przybyć na koncert, otrzymali dokładnie to, w czym zespół najlepiej się czuje.

Ponadto swój czas otrzymali soliści, a także najmłodsi podopieczni Justyny Porzezińskiej – zespół „Karuzela”.

 

Jubileusz „Fartu” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Bielsk Podlaski - więcej informacji