:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Kamila Lićwinko zawiesza karierę sportową

Inne, Kamila Lićwinko zawiesza karierę sportową - zdjęcie, fotografia

Mistrzyni świata z 2014 roku w skoku wzwyż, pochodząca z Bielska Podlaskiego Kamila Lićwinko (z domu Stepaniuk) za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o zawieszeniu kariery sportowej.

Bielszczanka spodziewa się dziecka. W związku z tym czasowo zawiesza karierę sportową, jednocześnie uspakajając: „ze sportem nie kończę i w głowie mam już kolejne sportowe cele”. Być może główną imprezą, do której będzie chciała przygotować się Kamila, są Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w 2020 roku w Tokio.

„Rozpoczęłam przygotowania do nowej i najważniejszej roli w moim życiu - do bycia mamą” – pisze Kamila. To godna pozazdroszczenia postawa, w której wartości rodzinne stawiane są na pierwszym miejscu przed karierą sportową. Prywatnie Kamila od 2013 roku jest żoną Michała Lićwinko, lekkoatlety będącego jednocześnie jej trenerem.

Kamila Lićwinko zawiesza karierę sportową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Inne, Bielsk Podlaski - więcej informacji