:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Kolizja drogowa, oddalenie się z miejsca zdarzenia i sprzeczka ze świadkami

Przestępstwa i Wykroczenia , Kolizja drogowa oddalenie miejsca zdarzenia sprzeczka świadkami - zdjęcie, fotografia

Na drodze krajowej nr 66 w rejonie Łubina Kościelnego około godziny 8:35 bielscy policjanci unieszkodliwili 34-letniego, zamieszkałego na obszarze powiatu zambrowskiego, sprawcę kolizji drogowej. Mężczyzna kierujący samochodem marki Mercedes oddalił się z miejsca zdarzenia, a ponadto kłamał na temat swojej tożsamości i wdał się w sprzeczkę ze świadkami.

Na miejscu policjanci ustalili, że przemieszczający się w kierunku Bielska Podlaskiego 34-letni mężczyzna rozpoczął manewr wyprzedzania dwóch samochodów ciężarowych. Następnie w gwałtowny sposób zjechał na prawidłowy pas, aby uchylić się od zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem, po czym znowu zabrał się za wyprzedzanie następnej w kolejności ciężarówki. W pewnym momencie stracił panowanie nad własnym pojazdem i zjechał do rowu uderzając w skarpę.

34-latek wysiadł z samochodu i wdał się w sprzeczkę z innymi kierowcami. W napadzie brawury uszkodził środek lokomocji jednego ze świadków – uderzał pięściami w maskę i szybę samochodu dostawczego marki Fiat.

Zatrzymany sprawca zdarzenia drogowego kilkukrotnie podawał mundurowym fałszywe dane personalne. Ponadto ujawniono, że jeszcze tego samego dnia w miejscowości Zambrów zatankował paliwo, za które nie zapłacił.

Badanie alkomatem nie ujawniło u niego alkoholu w organizmie, ale poddany zostanie diagnozie, która wykaże, czy był pod wpływem innych substancji odurzających.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski.

Kolizja drogowa, oddalenie się z miejsca zdarzenia i sprzeczka ze świadkami komentarze opinie

 • gość 2018-04-20 12:00:18

  Duży się słyszy o ym że policja będzie pobierać ślinę podobnie jak bada alkomatem w takim razie powodzenia hehe.

 • gość 2018-04-20 12:28:02

  NA 100% NAFUKANY.

 • gość 2018-04-20 14:29:40

  ehhhh zambrów XD tyle wspomnieć XD

 • gość 2018-04-20 14:30:06

  wspomnien oczywiście hehe

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji