:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Kościuchy kontra Reszta Świata

Z okazji stulecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim rozegrano mecz szachowy „Kościuchy kontra Reszta Świata”.

O 10:30 w Parku Królowej Heleny uczniowie popularnie zwanych „Kościuchów” rozpoczęli zmagania, które miały pokazać, że w „królewskiej grze” nie mają sobie równych nawet wtedy, gdy zmobilizuje się cały szkolny świat Bielska Podlaskiego.

Rzadka wymiana spojrzeń, wzrok wbity w szachownicę i przemyślane ruchy. Po blisko dwóch godzinach sędzia Włodzimierz Hackiewicz ogłosił rezultat – mecz wygrały „Kościuchy” wynikiem 15:5.

„Kościuchy”: Dawid Brzozowski, Paulina Galicka, Dominika Hryniewicka, Patrycja Kozioł, Jacek Oszczepaliński, Łukasz Sokołowski, Julia Szymczuk, Hubert Waśniewski, Kaja Wieremiejuk oraz Adam Wołkowycki.

„Reszta Świata”: Daniel Androsiuk, Samuel Antoszuk, Diana Dziubkina, Martyna Grygoruk, Karolina Kadłubowska, Adrian Kozak, Martyna Piotrowska, Martyna Szczurzewska, Maciej Wojeński.

 

bielsk podlaski i liceum ogólnokształcące im. tadeusza kościuszki - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się