:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

„Lekarz mimo woli” – spektakl w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Grupa Teatralna „The M.A.S.K” wraz ze swym spektaklem „Lekarz mimo woli” gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielsku Podlaskim. Przedstawienie oglądali licznie zgromadzeni uczniowie bielskich placówek oświatowych. Spotkanie odbyło się w ramach XIII Tygodnia Bibliotek.

„Spektakl opowiada historię niby lekarza, któremu został zrobiony żart. Został on wcielony w rolę lekarza i ma za zadanie wyleczyć córkę, która udaje niemowę tylko dlatego, że chce się związać z chłopakiem, którego nie akceptuje jej matka” – mówiła Ewa Owerczuk, aktorka Grupy Teatralnej „The M.A.S.K”.

„W sumie to jest spektakl o udawaniu i ludzie udają kogoś kim nie są, ale wszystko kończy się szczęśliwie” – dodaje.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielsku Podlaski odbywa się również kiermasz książek. Ten potrwa do 14 maja i za symboliczną złotówkę można nabyć wycofane pozycje ze zbiorów placówki. Tematyka książek jest zróżnicowana, a co ważniejsze są one także w bardzo przystępnych wymiarach – tzw. wersje kieszonkowe, które bez problemu zmieszczą się w torbie czy w kieszeni. Jest to idealna sprawa dla osób, które po literaturę sięgają w każdej możliwej chwili, między innymi na otwartych przestrzeniach, jak park czy dworzec. Zebrane fundusze w całości przeznaczone zostaną na zakup nowości.

 

„Lekarz mimo woli” – spektakl w Miejskiej Bibliotece Publicznej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się