:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Miasto i Policja wspólnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa

Urzędy, Miasto Policja wspólnie rzecz poprawy bezpieczeństwa - zdjęcie, fotografia

Miasto Bielsk Podlaski i Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim podjęli decyzję o wspólnym ubieganiu się o środki finansowe na inwestycje poprawiające bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Jak informuje Urząd Miasta, współpraca będzie dotyczyła realizacji „Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

Poprawie bezpieczeństwa na terenie Bielska mają służyć inwestycje przygotowane w ramach projektu „Bezpieczne przejście dla pieszych w mieście Bielsk Podlaski”. Na jego realizację miasto będzie ubiegało się o dofinansowanie z wyżej wymienionego programu.

Projekt zakłada przebudowę i doposażenie w odpowiednie doświetlenie przejść dla pieszych zlokalizowanych w pobliżu m.in. przedszkoli, żłobków czy szpitala. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim zaangażują się w zadania edukacyjne. Te skierowane będą do dzieci, młodzieży i kadry pedagogicznej.

List intencyjny w sprawie współpracy podpisali: burmistrz Jarosław Borowski i Zastępca Komendanta bielskiej Policji kom. Wojciech Gabrel.

 

Źródło i fot. UM Bielsk Podlaski/ Krzysztof Jankowski.

 

Miasto i Policja wspólnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Urzędy, Bielsk Podlaski - więcej informacji