:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C lekkie zachmurzenie

Mistrzostwa Miasta Bielsk Podlaski w Lekkiej Atletyce 2018

W ramach tegorocznych Dni Bielska Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Bielsku Podlaskim przeprowadzili Mistrzostwa Miasta Bielsk Podlaski w Lekkiej Atletyce.

Zawody rozgrywano w pięciu wybranych konkurencjach lekkoatletycznych oraz sztafecie. Łącznie udział wzięło dwustu osiemdziesięciu uczniów ("osobostartów") ze wszystkich bielskich szkół.

Najlepszym zawodnikom oraz drużynom pamiątkowe medale i puchary wręczali Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim Andrzej Krzywiec.

Obsadę sędziowską zawodów stanowili: Włodzimierz Borowik (sędzia główny mety), Wiktor Mikołajuk (sędzia główny skoku w dal), Piotr Nikołajuk-Stasiuk (sędzia główny pchnięcia kulą), Jarosław Walerian (starter) oraz Jerzy Czykwin (spiker).

 

bielsk podlaski, lekka atletyka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się