:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Bielsk Podlaski w Lekkiej Atletyce 2019

Bielsk Podlaski: Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Bielsk Podlaski w Lekkiej Atletyce 2019
iBielsk 05/06/2019 11:42

W poniedziałek na obiekcie sportowym przy ul. Orzeszkowej 19 odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Bielsk Podlaski w Lekkiej Atletyce. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Powiatowym Związkiem Szkolnym Związkiem Sportowym w Bielsku Podlaskim.

Uczniowie startowali w trzech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi), szkół podstawowych klas 7., 8. i 3. gimnazjalnych oraz szkół ponadpodstawowych. Zawody rozegrano w pięciu wybranych konkurencjach lekkoatletycznych plus sztafecie.

Najlepszym zawodnikom oraz trenerom gratulowali: Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski Jarosław Borowski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim Andrzej Krzywiec, radny miejski, trener Tura Bielsk Podlaski Paweł Bierżyn oraz trener MPK „Wodnik” Bielsk Podlaski Andrzej Gliwa.

Młodzieżowe Mistrzostwa Miasta Bielsk Podlaski w Lekkiej Atletyce 2019

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych dziewcząt: 1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. Władysława Wysockiego (72 pkt, opiekun: Mirosław Majstrowicz), 2. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (63 pkt, opiekun: Włodzimierz Borowik), 3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (46 pkt, opiekun: Andrzej Kuna).

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych chłopców: 1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów (67 pkt, opiekun: Jarosław Olszański), 2. Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (57 pkt, opiekun: Włodzimierz Borowik), 3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (44 pkt, opiekun: Andrzej Kuna).

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych klas 7., 8. i 3. gimnazjalnych dziewcząt: 1. Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (75 pkt, opiekun: Piotr Nikołajuk-Stasiuk), 2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (68 pkt, opiekun: Dariusz Duszkowski), 3. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów (57 pkt, opiekun: Krzysztof Siergiej).

Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych klas 7., 8. i 3. gimnazjalnych chłopców: 1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów (94 pkt, opiekun: Leszek Marczuk), 2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (47 pkt, opiekun: Eugeniusz Chilkiewicz), 3. Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (45 pkt, opiekun: Jerzy Czykwin).

Klasyfikacja drużynowa szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt: 1. II Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza (93 pkt, opiekun: Justyna Iganowicz-Car), 2. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki (61 pkt, opiekun: Edyta Majewska-Pawlik), 3. Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej (47 pkt, opiekun: Artur Zinkowski).

Klasyfikacja drużynowa szkół ponadgimnazjalnych chłopców: 1. II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza (81 pkt, opiekun: Eugeniusz Bedeniczuk), 2. Zespół Szkół Nr 1 w Bielsku Podlaskim im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego (79 pkt, opiekun: Janusz Grygoruk), 3. Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej (35 pkt, opiekun: Artur Zinkowski).

Wyniki indywidualne szkół podstawowych:

60 metrów dziewcząt: 1. Eliza Januszewska (8.8s, SP 5), 2. Julia Gorbacewicz (9.0s, SP 2), 3. Katarzyna Maksymiuk (9.4s, SP 4). Chłopcy: 1. Kacper Korneluk (8.1s, SP 5), 2. Oliwier Sadowski (8.4s, SP 2), 3. Dawid Bura (8.7s, SP 3).

200 metrów dziewcząt: 1. Eliza Januszewska (31.4s, SP 5), 2. Kornelia Tołwińska (33s, SP 5), 3. Katarzyna Maksymiuk (33.6s, SP 4). Chłopcy: 1. Fili Pawłowski (30.3s, SP 5), 2. Dawid Iwaniuk (30.4s, SP 3), 3. Tomasz Wawrzeniuk (30.7s, Narew).

600 metrów dziewcząt: 1. Marharyta Jakubowska (2.09.0s, SP 3), 2. Amelia Chomko (2.13.1s, SP 2), 3. Krystyna Kotuzowa (2.18.1s, Narew). Chłopcy: 1. Oliwier Ołdytowski (1.52.6s, SP 2), 2. Michał Wasiluk (1.54.8s, SP 3), 3. Olaf Klimczuk (1.56.6s, SP 5).

4x60 dziewcząt: Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt Władysława Wysockiego (38.0s), 2. Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (38.1s), 3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (38.2s). Chłopcy: 1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów (35.3s), 2. Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (35.6s), 3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (36.1s).

Skok w dal dziewcząt: 1. Gabriela Wróblewska (3,65 m, SP 2), 2. Julia Gorbacewicz (3,63 m, SP 2), 3. Zuzanna Krzemińska (3,63 m, SP 5). Chłopcy: 1. Bartosz Dąbrowski (4,27 m, SP 3), 2. Oliwier Sadowski (4,20 m, SP 2), 3. Karol Olszewski (4,05 m, SP 5).

Pchnięcie kulą (2/4 kg). Dziewczęta: 1. Aleksandra Kaczanowska (9,40m, SP 3), 2. Wiktoria Sokołowska (8,30 m, SP 4), 3. Wiktoria Mieszczyńska (8,30 m, SP 2). Chłopcy: 1. Mateusz Chodakowski (9,60m, Narew), 2. Oliwier Ołydtowski (8,00 m, SP 2), 3. Mateusz Leończuk (7,30 m, SP 3).

Klasyfikacja indywidualna szkół podstawowych klas 7., 8. i 3. Gimnazjalnych:

100 metrów dziewcząt: 1. Martyna Tworkowska (14.3s, SP 5), 2. Aleksandra Hoff (14.7, SP 4), 3. Oliwia Radziszewska (14.9s, SP 4). Chłopcy: 1. Jakub Grigoruk (11.9s, SP 5), 2. Norbert Paszkowski (12.4s, SP 4), 3. Robert Kuptel (12.9s, SP 5).

300 metrów dziewcząt: 1. Blanka Karwowska (52.1s, SP 3), 2. Oliwia Chilkiewicz (52.5s, SP 3), 3. Martyna Duda (54.2s, SP 5). Chłopcy: 1. Damian Plisiuk (43.1s, SP 5), 2. Robert Kuptel (44.4s, SP 5), 3. Norbert Paszkowski (44.5s, SP 4).

600/1000 metrów. Dziewczęta: 1. Jagoda Ołydtowska (1.56.6s, SP 3), 2. Julia Kamińska (2.06.5s, SP 5), 3. Laura Mkhitaryan (2.07.0s, SP 4). Chłopcy: 1. Adrian Januszewski (3.07.7s, SP 5), 2. Mikołaj Tomczuk (3.20.2s, SP 4), 3. Dawid Nowakowski (3.32.4s, SP 5).

4x100 metrów dziewcząt: 1. Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (59.3s ), 2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (1.00.3s), 3. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów. Chłopcy: 1. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów (50.7s), 2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza (52.4s), 3. Szkoła Podstawowa nr 3 z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego (53.3s).

Skok w dal dziewcząt: 1. Aleksandra Hoff (4,16m, SP 4), 2. Martyna Tworkowska (4,07m, SP 5), 3. Oliwia Wyszyńska (4,06m, SP 5). Chłopcy: 1. Jakub Grigoruk (5,68m, SP 5), 2. Maciej Dmitruk (5,46m, SP 4), 3. Norbert Paszkowski (5,40m, SP 4).

Pchnięcie kulą (3/5 kg). Dziewczęta: 1. Magdalena Pieczyńska (8,80m, SP 4), 2. Aleksandra Jarmocik (8,00m, SP 3), 3. Zuzanna Walczuk (7,90m, SP 2). Chłopcy: 1. Jakub Tomczuk (9,70m, SP 5), 2. Maciej Dmitruk (5,46m, SP 4), 3. Norbert Paszkowski (5,40m, SP 4).

Wyniki indywidualne szkół ponadgimnazjalnych:

100 metrów dziewcząt: 1. Aleksandra Oniszczuk (13.6s, II LO), 2. Dominika Kolenda (13,6s, II LO), 3. Małgorzata Mateuszuk (14.7s, I LO). Chłopcy: 1. Kamil Zalewski (12.0s, ZS 4), 2. Adam Martynowicz (12.0s, II LO), 3. Mateusz Niewiński (12.5s, ZS 1).

400 metrów dziewcząt: 1. Wiktoria Ostaszewska (1.18.9s, I LO), 2. Maja Oksentowicz (1.19.3s, II LO), 3. Magdalena Stepaniuk (1.25.2s, II LO). Chłopcy: 1. Mariusz Mularczuk (1.00.2s, ZS 1), 2. Mariusz Ostaszewski (1.01.3s, II LO), 3. Patryk Majewski (1.03.9s, II LO).

800/1500 metrów. Dziewczęta: 1. Julia Kasjaniuk (2.52.8s, II LO), 2. Aleksandra Litwińczuk (3.11.0s, II LO), 3. Martyna Michalska (3.21.8s, I LO). Chłopcy: 1. Kamil Klimiuk (5.03.5s, ZS 1), 2. Dariusz Chilkiewicz (5.04.4s, II LO), 3. Marcin Wierciński (5.06.3s, ZS 4).

4x100 metrów dziewcząt: 1. II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza (57.4s), 2. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki (1.01.4s), 3. Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej (1.06.3s). Chłopcy: 1. II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza (50.4s), 2. Zespół Szkół nr 1 im. Marszałka Józefa Klemensa Piłsudskiego (51.6s), 3. Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej (53.5s).

Skok w dal dziewcząt: 1. Urszula Pawluczuk (4,32m, II LO), 2. Małgorzata Mateuszuk (4,25m, I LO), 3. Natalia Burak (3,88m, II LO). Chłopcy: 1. Damian Czerniawski (5,72m, II LO), 2. Sebastian Sawicki (5,43m, ZS 1), 3. Tomasz Ostrowski (5,34 m, II LO).

Pchnięcie kulą (4/6kg). Dziewczęta: 1. Ewelina Omelianowicz (9,90m, II LO), 2. Maria Ryczkowska (7,30m, ZS 4), 3. Urszula Pawluczuk (6,80m, II LO). Chłopcy: 1. Łukasz Wojtiuk (12,00m, ZS 1), 2. Jakub Matwiejczuk (10,70m, ZS 1), 3. Adam Sztabkowski (10,10m, II LO).

Zawody poprowadzili: sędzia główny: Piotr Nikołajuk-Stasiuk, sędzia główny mety: Włodzimierz Borowik, sędzia główny skoku w dal: Andrzej Kuna, sędzia główny pchnięcia kulą: Piotr Nikołajuk-Stasiuk, starter: Jarosław Walerian, spiker: Jerzy Czykwin.

 

bielsk podlaski: młodzieżowe mistrzostwa miasta bielsk podlaski w lekkiej atletyce 2019 - komentarze opinie

  • gość 2019-06-06 06:00:28

    swietne zawody nowy tartan od pana burmistrza sie sprawdzil pogoda dopisala

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Zostań właścicielem sklepu

Nasze oczekiwania: Kompleksowe zarządzanie sklepem Zarządzanie personelem Dbanie o pełną dostępność oraz prawidłową ekspozycję Prowadzenie sklepu..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez ibielsk.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

CMC CITY Media Communications sp. z o.o. z siedzibą w Cypryjska 2G 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"