:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Mundurowi zabezpieczyli amfetaminę i ziele konopi

Bielscy policjanci przy współpracy z brańską policją dzielnicową zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy transportowali ponad 50 gramów amfetaminy i ziele konopi.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, do zatrzymania doszło w minioną środę w trakcie kontroli samochodu osobowego marki Peugeot. Przeszukanie pojazdu, którym przemieszczali się dwaj podejrzani o posiadanie pokaźnej ilości narkotyków mężczyźni w wieku 23 i 45 lat, ujawniło szklane słoiki, a w nich torebki foliowe z przygotowanymi wcześniej porcjami amfetaminy i ziela konopi. W bagażniku mundurowi znaleźli jeszcze jedną rzecz powiązaną z nielegalną działalnością – wagę elektroniczną.

Ponadto w trakcie przeprowadzania dalszych czynności na posesji 23-latka funkcjonariusze ujawnili kolejne ilości suszu i krzak konopi. Łącznie zabezpieczono ponad 56 gramów amfetaminy oraz 6 ziel konopi.

Intensywnie prowadzone przez policję czynności przy tej sprawie doprowadziły do zatrzymania jeszcze jednej osoby biorącej udział w procederze. Okazał się nim być 26-letni mężczyzna. Jego zatrzymanie nastąpiło w miniony czwartek.

Wszyscy trzej zatrzymani usłyszeli w sumie osiem zarzutów. Sąd zadecydował, że wobec 45-letniego mężczyzny, którego wcześniej karano za podobne przestępstwa, zastosowany będzie tymczasowy areszt.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski

Mundurowi zabezpieczyli amfetaminę i ziele konopi komentarze opinie

  • gość 2017-09-04 13:41:33

    Gratuluję policjantom złapania trzech Escobarów :):):):):):):):):):):):):):)

  • gość 2017-09-04 13:55:15

    :) :) :)

  • gość 2017-09-04 15:00:45

    Frajerzy

Dodajesz jako: Zaloguj się