:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Noc z kryminałem w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Dnia 13.05.2017 o godz. 18.00 w Czytelni dla Dorosłych po raz pierwszy odbyła się Noc z kryminałem, zorganizowana w ramach Tygodnia Bibliotek.

Na tę okazję przygotowane zostały odpowiednie dekoracje kojarzące się z bohaterami znanych powieści kryminalnych jak Sherlock Holmes czy Hercules Poirot. Goście obejrzeli prezentację dotyczącą historii literatury kryminalnej, przygotowane zostały również zagadki, dzięki którym miłośnicy kryminałów mogli sprawdzić swoją wiedzę na ich temat, z czym poradzili sobie bardzo dobrze. Tego wieczoru uczestników odwiedził także st. asp. Sławomir Czurak – technik kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim. Opowiadał on o swojej pracy, sposobach zbierania śladów i wykrywania sprawców przestępstw. Pokazywał także różnego rodzaju narzędzia, którymi posługuje się na co dzień. Wywołało to duże zainteresowanie miłośników kryminałów, z sali padło wiele pytań, na które gość wyczerpująco odpowiadał. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Noc z kryminałem w Miejskiej Bibliotece Publicznej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBielsk.pl

Rekreacja, Bielsk Podlaski - więcej informacji