:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Nowy Zarząd podlaskiego okręgu Partii Razem i plany na wybory samorządowe

Polityka, Zarząd podlaskiego okręgu Partii Razem plany wybory samorządowe - zdjęcie, fotografia

We wtorek przed południem odbyła się konferencja prasowa nowego Zarządu Okręgu podlaskiego Partii Razem. Walne Zebranie tego ugrupowania wyłoniło w sobotę 3 lutego pięciu nowych członków zarządu za zachowaniem parytetu, w skład którego weszli: Marcin Birgiel z Suwałk, Przemysław Falkowski z Białegostoku, Dorota Koczot z Uhowa k. Łap, Seweryn Prokopiuk z Bielska Podlaskiego oraz Magdalena Sielawa z Białegostoku. Głównym zadaniem nowego zarządu jest przeprowadzenie Partii Razem przez jesienne wybory samorządowe.

- Nasz plan na wybory jest gotowy, w najbliższym czasie przedstawimy wszystkie szczegóły opinii publicznej – mówi rzeczniczka prasowa partii Justyna Rembiszewska. - Podstawą programu partii dla samorządów jest oddanie władzy w samorządach w ręce zwykłych ludzi, która dotąd spoczywała w rękach wielkiego biznesu, skompromitowanych elit, czy układów deweloperskich. Zależy nam na równości w życiu lokalnym, kwestii niewystarczającego transportu publicznego, służbie zdrowia, na samorządach dbających o warunki pracy na swoim terenie, o edukację i dostęp do kultury, skupiamy się na problemie fatalnej polityki przestrzennej oraz ochrony środowiska z naciskiem na czyste powietrze i problem smogu. Będziemy walczyć o godne życie dla wszystkich – bez względu na wiek, płeć czy stan konta. Nasze priorytety to wsparcie dla rodzin, walka z przemocą domową, biedą i bezdomnością oraz usunięcie z przestrzeni publicznej barier dla najsłabszych i wykluczonych. To samorząd ma największe możliwości, żeby ułatwić nam codzienne życie – wymienia priorytety rzeczniczka.

- Prowadzimy szerokie konsultacje z ruchami i działaczami miejskimi, z nimi współpracujemy nad programem i miejską strategią samorządową – dodaje Rembiszewska. - Trzeba jednak szczerze powiedzieć o tym, że w naszym regionie lokalne oddziały partii takich jak PO, Nowoczesna, czy jakiejkolwiek innej partii właściwie nie istnieją, nie widać, aby podejmowali w ciągu ostatnich dwóch lat po wyborach parlamentarnych jakiekolwiek działania społeczne, w przeciwieństwie do nas, nie ma ich w terenie. My staramy się być wszędzie tam, gdzie potrzebują naszej pomocy ludzie, zbieramy podpisy pod projektami obywatelskimi, interweniujemy tam, gdzie dzieje się krzywda – wskazuje Seweryn Prokopiuk.

Program Partii Razem znajduje się  na stronie internetowej tego ugrupowania politycznego.

 

Źródło: Razem Podlasie.

Nowy Zarząd podlaskiego okręgu Partii Razem i plany na wybory samorządowe komentarze opinie

 • gość 2018-02-06 14:50:52

  ,,Uchowa k. Łap"-UHOWO

 • gość 2018-02-06 15:44:46

  Zwykły człowiek to znaczy jaki? taki po zawodówce?

 • gość 2018-02-06 17:13:43

  A jak nawet to...?

 • gość 2018-02-07 12:57:25

  Niezmiernie się uciesze, jeżeli będziemy mieli nowego gracza na bielskiej scenie wyborczej. Koniec z skorumpowanym i skompromitowanym sld. Koniec z popłuczynami po platformie, pisie i całej reszcie co się ukrywa pod "koalicjami". Czas na nowych ludzi z świeżym spojrzeniem na rzeczywistość!

 • gooolaola - niezalogowany 2018-02-07 13:54:50

  Czas na nowe twarze - cieszę się, że Razem startuje :)

 • gość 2018-02-08 18:42:24

  zrobią wam przewrót bolszewicki i będziecie z utęsknieniem wracać do PO. awet PiS.

 • Marcin 2018-02-09 16:09:59

  Oni zrobią przewrót bolszewicki? Wolne żarty.... intelektualni gówniarze i tyle

 • gość 2018-02-13 16:26:25

  jak wam nie wstyd komuniści !

Dodajesz jako: Zaloguj się

Polityka, Bielsk Podlaski - więcej informacji