:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł"

Region, Ogólnopolski konkurs „Policjant który pomógł

Trwa 11. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”. Czy znasz funkcjonariusza, który według Ciebie wykazuje się wyjątkowym profesjonalizmem i empatyczną postawą? Jeśli tak – zgłoś go do konkursu. Możesz to zrobić do 31 maja.

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 11. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Zapraszamy do zgłaszania funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Konkurs trwa nieprzerwanie od 2008 roku. 11. jego edycja została objęta honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja.

Formularz oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie: policjant.niebieskalinia.pl oraz policja.pl.

Procedura zgłaszania policjantów do obecnej edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł” trwa do 31 maja 2018 r.

Zgłoszenia można dokonać za pomocą Formularza elektronicznego lub wypełnione nadsyłać na adres e-mail: [email protected]  lub pocztą na adres: „Niebieska  Linia”,  02-121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13.

Ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się