:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Otwarcie sezonu motocyklowego 2017 – Bielsk Podlaski

W Bielsku Podlaskim 6 maja motocykliści oficjalnie rozpoczęli sezon. Dzięki dobrej pogodzie i ciekawemu programowi w imprezie uczestniczyło kilka tysięcy osób. Sami motocykliści stawili się w liczbie przekraczającej tysiąc.

Imprezy motocyklowe w Bielsku Podlaskim organizowane są od kilku lat. W poprzednich latach ściągały one wiele osób, pomimo słabej pogody. Dziś na kilka godzin centrum miasta było całkowicie opanowane przez kierowców jednośladów.

Po Mszy świętej, która odbyła się w sanktuarium Miłosierdzia Bożego, motocykliści przejechali przez miasto w wielkiej paradzie. Następnie przy bielskim ratuszu rozpoczął się festyn, podczas którego kierowcy jednośladów integrowali się w swoim gronie, a mieszkańcy naszego miasta mogli oglądać wiele ciekawych maszyn. Pamiętano również o najmłodszych, do których skierowane były konkursy z nagrodami.

Mieszkańcy mieli również okazję podziwiać pokaz Stunt Ridingu, podczas którego profesjonaliści zaprezentowali swoje umiejętności kaskaderskie.

„Motocyklem jeżdżę od dziecka, poważnym dużym od 10 lat. Zbiegło się to w czasie z powstaniem klubu motocyklowego GOODBOYS, którego jestem członkiem. Jazda motocyklem jest życiową pasją, swojego rodzaju życiową drogą. Dzięki wyjazdom poznaje się wielu ludzi mających wspólne hobby” – mówił motocyklista Michał Wojtkowski – „Dziś świeciło piękne słońce, oby taka pogoda utrzymała się cały sezon. Ważne jest, by kierowcy samochodów uważali na motocyklistów”.

A betoniarka swoje...

Nietaktem byłoby niewspomnienie o betoniarce umiejscowionej w centrum imprezy. Organizatorzy od strony formalnej zapewnili wszystko, łącznie z bezpieczeństwem (członkowie stowarzyszenia zabezpieczali przejazd blokując drogi). Podczas samej imprezy wszyscy uczestnicy byli zadowoleni, tylko ta betoniarka...

W budynku bielskiego ratusza trwa obecnie remont, który zakończy się w 2018 roku. Budowlańcy nie wzięli jednak pod uwagę wcześniej zaplanowanej i poprawnie zgłoszonej imprezy. Przez dłuższy jej czas betoniarka zajmowała więc jedno z centralnych miejsc na placu. Jest to niewątpliwie przykre, ponieważ takie prace mogłyby zostać przeprowadzone w innym terminie. Nie spowodowałoby to również wielkiego opóźnienia remontu, mającego trwać rok.

bielsk podlaski motocykle, godboys - komentarze opinie

  • gość 2017-06-07 00:07:32

    Niestety ta betoniarka załatwiła tą imprezę.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Rekreacja, Bielsk Podlaski - więcej informacji