:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Pewne zwycięstwa bielskiej piłkarskiej młodzieży

Piłka Nożna, Pewne zwycięstwa bielskiej piłkarskiej młodzieży - zdjęcie, fotografia

Trampkarze i młodziki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim odnieśli kolejne pewne zwycięstwa. Oba zespoły przodują w ligowych tabelach.

W niedzielę na murawę obiektu przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 pierwsi wybiegli trampkarze, którzy w 5. kolejce II Ligi Wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupa 3 podejmowali OSiR Hajnówka. Gospodarze nie dali najmniejszych szans przyjezdnym i wygrali aż 11:3. Bramki dla bielskiego zespołu zdobywali: Jakub Troc , Damian Dmitruk (obydwaj po trzy), Marcin Bazylewski (dwie), Damian Plisiuk, Damian Fiedorowicz i Damian Onacik. Na listę strzelców drużyny z Hajnówki wpisali się: Daniel Kozaczuk, Jakub Karpiuk i Roman Chumachenko.

Młodziki podążyli za swoimi kolegami i również odnieśli bardzo pewne zwycięstwo. Zespół Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po trzech golach Oskara Niewińskiego i trafieniu Michała Jurkowicza wygrał 4:0.

 

Źródło: MOSiR Bielsk Podlaski, laczynaspilka.pl. Fot. MOSiR Bielsk Podlaski

Pewne zwycięstwa bielskiej piłkarskiej młodzieży komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka Nożna, Bielsk Podlaski - więcej informacji