:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PRZESTĘPSTWA I WYKROCZENIA, Pijana matka wiozła dwoje dzieci szkoły - zdjęcie, fotografia
19/03/2019 12:46

Ponad 1,3 promila miała 33-letnia kobieta, która podwoziła dwoje dzieci do szkoły. Nieodpowiedzialnej matce policjanci uniemożliwili dalszą jazdę. Dzieci w wieku 11 i 12 lat trafiły pod opiekę ojca. Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim o całym zdarzeniu powiadomiony zostanie sąd rodzinny.

Dzisiaj, kilka minut po godzinie 7:00 bielska policja odebrała zgłoszenie z którego wynikało, że w kierunku Bielska Podlaskiego zmierza samochód osobowy prowadzony najprawdopodobniej przez nietrzeźwą kobietę. Policjanci „drogówki” w celu potwierdzenia przekazanych informacji zatrzymali do kontroli wskazany wcześniej samochód marki Skoda.

W trakcie prowadzonych czynności kontrolnych funkcjonariusze wykazali, że 33-letnia kobieta, przewożąca swoje dzieci w wieku 11 i 12 lat, miała ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Jak podaje w swoim komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim matka potwierdziła, że spożywała alkohol poprzedniego dnia, w godzinach wieczornych.  

33-letniej kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Na miejsce interwencji wezwano ojca dzieci, które trafiły pod jego opiekę. Zabezpieczył on również samochód.

Nieodpowiedzialna matka odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. O całym zdarzeniu powiadomiony zostanie sąd rodzinny.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

 

Pijana matka wiozła dwoje dzieci do szkoły komentarze opinie

  • gość 2019-03-19 13:31:38

    Piętnować patologie

  • gość 2019-03-19 13:41:49

    najlepiej z imienia i nazwiska

  • jaki - niezalogowany 2019-03-19 14:42:27

    Pińcet+ wyłazi! Jak nie bylo po 500 to tego na wiosce nie bylo! A teraz jak dostanie pieniadze to pierwsze co, do sklepu i kilka skrzynek piwa +papierosy.

  • jaki - niezalogowany 2019-03-19 14:42:54

    Pińcet+ wyłazi! Jak nie bylo po 500 to tego na wiosce nie bylo! A teraz jak dostanie pieniadze to pierwsze co, do sklepu i kilka skrzynek piwa +papierosy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 15:20:10

    Pan jaki w głowę chyba się mocno uderzył w dzieciństwie taki głupoty wypisywać

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 16:27:21

    Darmowa rządowa kasa i patologia się szerzy. Wcześniej jak nie było 500+, i innych dupereli mniej było takich akcji. A teraz po co na dzieci wydawać lepiej się najeb... I jeszcze dzieci na niezpieczenstwo narażać. Mam nadzieję że Sąd odpowiednio doceni wybryki tej Pani.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 16:32:45

    Ja też dostaję 500+ mieszkam na wiosce i wogóle nie pije.Nie każde 500 idzie na wódkę!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 16:48:37

    Żmije jadowite zdarza się choć też nie pochwalam jazdy po pijaku ale życie jest życiem aniołki z was co???

  • Ela - niezalogowany 2019-03-19 20:51:00

    Nieodpowiedzialna kobieta ! Teraz nauczka będzie i to dotkliwa kary grzywny ,utrata Prawa jazdy,kurator ,wstyd w wiosce i szkole.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 10:28:59

    Bo co niektórym to żal ściska że te dzieci mają to zaraz że napiła to muszą tak wszystcy ja naprzyklad całe pieniążki na dzieci i to mało bo mam in teraz 4