:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Piłkarze Tura spotykają się z najmłodszymi mieszkańcami Bielska Podlaskiego

Tur Bielsk Podlaski nie zapomina o swoich najmłodszych kibicach. Piłkarze, trener pierwszego zespołu oraz administrator klubowych stron fanowskich na platformach społecznościowych odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 im. kpt. W. Wysockiego w Bielsku Podlaskim.

Bielski Tur powrócił z inicjatywą, której celem jest, aby wszyscy fani, niezależnie od wieku, czuli głębszą więź z drużyną. Po dłuższej przerwie, jaka wynika z bardzo napiętego grafiku, piłkarze i trenerzy byli gośćmi funkcjonującej na terenie miasta placówki oświatowej.

Czwórką oddelegowanych na spotkanie z dziećmi byli: występujący na pozycji bramkarza Marcin Drozdowski, obrońca Krystian Kulikowski, pomocnik Patryk Niemczynowicz oraz również grający w linii środkowej niekwestionowany kapitan zespołu Andrzej Lewczuk. Wraz z nimi przybył ten, który sprawuje kontrolę nad boiskowymi poczynaniami swoich podopiecznych – Paweł Bierżyn, a także inicjator całego zajścia – Rafał Roszczenko. Osoba, dzięki której na bieżąco jesteśmy z wszelkimi informacjami dotyczącymi Tura Bielsk Podlaski.

Przedstawiciele Bielskiego Klubu Sportowego praktycznie z marszu zaadaptowali się w szkolnym świecie i od razu nawiązali kontakt z uczniami. Wspólne rozmowy i zajęcia spotkały się z bardzo dobrym odbiorem zarówno u jednej, jak i drugiej strony.

Przyszli kibice, a i z pewnością piłkarki i piłkarze podziękowali swoim gościom wręczając im symboliczny puchar oraz pamiątkowy dyplom. Klub docenił zaangażowanie najmłodszych mieszkańców i przekazał szkole podpisane przez całą kadrę zdjęcie drużynowe.

A już w najbliższą sobotę będzie można po raz ostatni w tym sezonie okazać wsparcie bielskiej ekipie. 16 czerwca na stadionie przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 Tur Bielsk Podlaski podejmie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Początek meczu o godzinie 17:00.

 

tur bielsk podlaski, szkoła podstawowa nr 2 im. kpt. w. wysockiego bielsk podlaski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka Nożna, Bielsk Podlaski - więcej informacji