:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Podszywali się pod policjantów – trafili do aresztu

Przestępstwa i Wykroczenia , Podszywali policjantów trafili aresztu - zdjęcie, fotografia

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim otrzymał informację o rozboju w jednym z mieszkań w centrum.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn: 40- i 31-latka. Podszywający się za policjantów wtargnęli do mieszkania i używając przemocy zabrali bielszczaninowi 8 paczek papierosów.

Napadnięty 56-letni mężczyzna przebywał w mieszkaniu z 82-letnią matką. Podczas rozmowy mundurowi ustalili, iż mężczyźni, którzy wtargnęli do mieszkania, podszywali się za policjantów. Następnie pokrzywdzony mężczyzna relacjonował, że został pobity i był kopany po całym ciele. Napastnicy ukradli również osiem paczek papierosów.

Funkcjonariusze bielskiej komendy po ustaleniu rysopisów sprawców po chwili na jednej z bielskich ulic zatrzymali napastników. Byli nimi 31-letni białostoczanin oraz 40-latek pochodzący z gminy Orla. Sprawcy napadu trafili do policyjnego aresztu, teraz ich sprawą zajmie się sąd. Mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.

Podszywali się pod policjantów – trafili do aresztu komentarze opinie

  • gość 2017-07-31 15:36:20

    prawdopodobnie to nijaki bierzyn i bayer

Dodajesz jako: Zaloguj się