:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Policja uratowała 46-letniego mężczyznę przed wychłodzeniem

Prewencja , Policja uratowała letniego mężczyznę przed wychłodzeniem - zdjęcie, fotografia

Bielscy policjanci otrzymali informację o 46-letnim mężczyźnie, któremu groziło wychłodzenie. Szybka interwencja policji doprowadziła do uratowania potrzebującego i odwiezienia go w bezpieczne miejsce.

W minioną sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, leżącym przy drodze w pobliżu Bielska Podlaskiego. Policjanci przybyli na miejsce natychmiastowo i pomogli 46-letniemu potrzebującemu.

Ze względu na złe warunki atmosferyczne i niską temperaturę mężczyźnie groziło wychłodzenie. Na miejscu 46-latek tłumaczył, że upadł na śliskiej powierzchni i nie był w stanie podnieść się o własnych siłach. Woń alkoholu wskazywała, że mężczyzna spożywał go tego samego dnia.

46-latek twierdził, że nie potrzebuje pomocy medycznej oraz czuje się dobrze. Policjanci przekazali mieszkańca gminy Bielsk Podlaski pod opiekę rodziny.

W okresie zimowym wiele osób pozostaje zagrożonych wychłodzeniem. Gdy widzisz kogoś w takiej sytuacji, zawiadom odpowiednie organy pod nr tel. 112 lub 800 444 989.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski.   

Policja uratowała 46-letniego mężczyznę przed wychłodzeniem komentarze opinie

  • gość 2018-02-02 23:09:06

    hahaha to może i ja napije się, położę na ulicy i zadzwonię po policję? darmowe taxi ;) a tak w bielsku trzeba za to zapłacić i to słono a tak żona odbierze i podziękuje za odwózkę

  • gość 2018-02-03 12:32:42

    Chcącemu nie dzieje się krzywda.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Prewencja , Bielsk Podlaski - więcej informacji