:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Policja zatrzymała pijanego kierowcę

Przestępstwa i Wykroczenia , Policja zatrzymała pijanego kierowcę - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu osobowego. Po odzyskaniu auta okazało się, że to ojciec „pożyczył” auto należące do syna bez jego zgody.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 22:00, kiedy 23-letni mężczyzna zgłosił kradzież zaparkowanej przed domem Toyoty. Niedługo po rozpoczęciu przez policję poszukiwań, funkcjonariusze zauważyli skradzione auto jadące ulicami Bielska Podlaskiego.

Podczas czynności okazało się, że kierowcą był 43-letni ojciec zgłaszającego kradzież, który bez wiedzy syna pożyczył samochód. Ponadto funkcjonariusze zauważyli, że kierujący jest pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Syn pijanego kierowcy wycofał oskarżenie o kradzieży pojazdu, jednak 43-letni mieszkaniec gminy Bielsk Podlaski będzie odpowiadał przed sądem za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

Policja zatrzymała pijanego kierowcę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji